Ekonomi

1 Kilo Çay 1 TL – Çay Fiyatında Efsane İndirim!

Çay denilince akla ilk gelen tabi ki Karadeniz. Çay Türk milletinin olmazsa olmazlarındandır. Türkiye de yaşayıp da çay olmayan bir ev bulmak neredeyse imkânsız bir şey. Sofraların vazgeçilmezi haline gelmiş çay ve artan fiyatlar derken, bu durumu fırsata çeviren bazı firmalar bulunuyor.

Çay birçok çeşitli bitkinin, yaprak, çiçek, kök, gövde, tohum ve kabuklarını kaynatılması ile elde edilen bir içecek türüdür. Bu efsane içecek için bazı siteler de efsane indirim yaptı. 1 kg çay yalnızca 1tl ye satılmaya başladı. Aralık sonuna kadar devam edecek bu fırsatı duyanlar sitelerin adresini aramaya şimdiden başladı.

1 TL Olan Çayı Nereden Alabiliriz?

Pandemi ve ülkede ki dolar  ile Euro yükselişleri derken bütün sektör bu ekonomik krizden nasibini aldı. Hangi sektöre gidilirse gidilsin artan fiyatlardan şikâyetçi Marketler, mağazalar, nalbur, manav Pazar vatandaş bu durumdan oldukça mağdur. Gelinen noktaya bakılacak olursa geçim sıkıntısı derdi tüm halkın kapısını çaldı. Önümüzde ki günlerde yetkililerin bir düzenleme yaparak bu ekonomik krizi en hafif şekilde atlatılması bekleniyor. 

Peki, bu kadar pahalılık arasında nasıl olurda çay fiyatı bir TL olur. Ekmek fiyatları dahi gündeme bomba gibi düşerken, çay fiyatının ekmek fiyatından uygun olması da tabi ki şaşılır bir durumdur. Bazı iş sektörleri, bu hayat şartlarını ve günümüz pahalılığını göz önünde tutarak çoğu ürünlerde efsane kampanyalar yapmaya devam etmektedirler. Bunlardan bir tanesi de Avansas İnternet sitesidir. Kampanya bütün halkı kapsamaktadır.

Avansas Kampanya Ayrıntıları

Avansas sitesi değerli müşterilerini düşündü ve güzel bir kampanya başlattı. Türk halkının vazgeçilmezi olan çayı 1 TL den satışa sunarak, tüm müşterilerinin kalbini çalmayı hedefliyor. İşte kampanya ayrıntıları şöyledir. Öncelikle yapılması gereken Avansas sitesine üyelik gerçekleştirmek. Avansas sitesine üye olduktan sonra üye girişi yaparak sitede alışverişe başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk yapılması gereken üyelik tamamlanmış ise eğer siteden 100 TL’lik alışveriş yapılması gerekiyor.

Yapılan alışverişten sonra sepetinize 100 TL’lik ürün eklemişseniz, sitede belirtilmiş olan promosyon kodunu kullanarak çayı 1 TL den alabilirsiniz. Çay kampanyası bütün çay markalarını kapsamamaktadır.  Herkesin ÇAYKUR sarı paket olarak bildiği bir kg’lık ÇAYKUR Rize turist çay için geçerlidir. 1 kg’lık ÇAYKUR Rize turist çayı 1 TL ye alabilmek üçün en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Avansas sitesi müşterileri için sürekli güncel kampanyalar yapmaktadır. Bu çay kampanyası ise bir efsane oldu.

Ekmeği 2.5 TL den alırken 1 kg çayı 1 TL den almak tüm müşterileri çok memnun etmiş olacak. Günümüz ekonomik ve hayat şartlarını düşünüldüğü zaman 100 TL’lik bir alışveriş yapmak sizler için çokta zor olmayacaktır. Piyasanın neredeyse fevkalade altında bir rakam ile çay alabilirsiniz. Kampanya ile alakalı olarak bilinmesi gereken diğer bir durum ise Avansas tan alışveriş yaparak, vermiş olduğunuz ilk siparişe özel bir durumdur. Kampanyadan her müşteri sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Eğer ki 100 TL altında alışveriş yapmışsanız eğer kampanyadan yararlanamazsınız. Daha fazla çay almak isterseniz eğer faklı hesaplardan da giriş yapabilirsiniz. Farklı hesaplardan giriş yaparak hem evinize, hem iş yerlerinize hem de arkadaşlarınıza güzel bir hediye de yapabilirsiniz. Bu şekilde daha çok çay almış olarak stok yapabilirsiniz. Şunu da unutmayın ki aynı adrese bir kg dan fazla çay gönderilmemektedir. Farklı hesap, farklı adres kullanmanız gerekecektir. Avansas sitesi kampanyası 31 Aralığa kadar geçerli olacaktır. Kampanyada  promosyon kodu olarak 1TLCAYKURTURIST112 kodunu kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.