Ekonomi

167 bin liraya hem daire hem otomobil sahibi olma fırsatı! Birikimi olmayanlara uygun taksit imkanı sunulacak

Bankalar otomobil ve gayrimenkul satışlarına devam ediyor. Piyasanın aksine uygun fiyatlı ilanlar paylaşan bankaların satışlarına gösterilen talep her geçen gün artıyor. Özellikle Vakıfbank’ın uygun fiyatlı ilanları vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Bankanın mart ayı ilanları oldukça cezbedici.

90 Bin Liraya Otomobil, 77 Bin Liraya Daire

Vakıfbank’ın ikinci el otomobilleri 90 bin liradan başlıyor. Otomobil satışları için ticari ve binek olmak üzere iki ayrı kategori bulunuyor. Vakıfbank araç fiyatları marka, model ve otomobilin durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Satışlar arasında en uygun fiyatlı otomobil ise 2012 model Fiat Fiorino. Aracın fiyatı 90 bin lira olarak belirtildi. Ayrıca otomobile henüz teklif veren olmadı.

Gayrimenkul fiyatları ise 77 bin liradan başlıyor. Türkiye’nin dört bir yanından konut bulabilmek mümkün. Banka gayrimenkul satışları için de belirli kategoriler oluşturmuş durumda. Öyle ki dairelerin yanı sıra villa, kargır ev, müstakil ev ve arsa satışları da yapılıyor.

satlik ilan
167 bin liraya hem daire hem otomobil sahibi olma fırsatı

Vakıfbank’tan Taksit İmkanı

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda ilanlar kapsamında yer alan mülklere teklif verebilmek için yeterli birikimi olmayanlara konut kredisi için maksimum 120 ay, taşıt kredisi için de maksimum 48 ay vade fırsatı ile kredi verilebileceği belirtildi. Kredi alan kişiler taksitle otomobil veya ev sahibi olabilecek.

Nasıl Teklif Verilir?

Vakıfbank’ın ihaleleri teklif usulüyle yapılıyor. Bankanın satışa sunduğu gayrimenkul ve otomobillere teklif verebilmek için satış sayfasına giriş yapılması gerekiyor. Sayfada en son verilen teklif ve verilen teklifin üzerine minimum sunulabilecek teklif de belirtiliyor.

VAKIFBANK İLAN SAYFASI

satlik konut ilani
Satlık Daire

Vakıfbank’tan 90 bin liraya otomobil sahibi olma fırsatı!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.