Ekonomi

Araç arayanlar dikkat: Bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında

Hatchback otomobil fiyatlarına son bir yıllık süreçte yüksek zamlar yapıldı. Araç arayanlar hayallerini ötelerken otomobil üreticileri satışların da azalmasıyla birlikte sıfır otomobillerdeki fiyatlara müdahalelerde bulundu. Fiyatların az da olsa düşürülmesi otomobil arayanlar için fırsat doğurdu.

Hatchback, büyük bagaj alanı ve oturma düzeni sunuyor. Aile için otomobil arayanların tercihi olan hatchback araçları, 200 bin liranın altında da bulabilmek mümkün. Hatchback model sevenler için piyasada etiket fiyatı 200 bin liradan az olan hatchback araçları listeledik.

Audi A3-

A3 Sportback 1.6 Attraction paketi oldukça uygun etiket fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Otomobil 20 yaşında olsa da performansıyla günümüzdeki üretimlere kıyasla bir adım öne çıkıyor. 2002 yılında üretime alınan aracın fiyatı 169 bin lira.

audi a3
araç arayanlar dikkat: bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında 7

Honda Civic-

Honda Civic 1.6i ES popülerliğini günümüzde de korumayı başarmıştır. Hafif olmasının yanında hızı ve motor gücüyle de kendini ön plana çıkaran aracın günümüzdeki güncel değeri 157 bin 500 lira.

honda civic 1.5
araç arayanlar dikkat: bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında 8

Nissan Micra-

Nissan Micra 1.4 Tekna ailelerin kullanımına sunulan ve sade tasarımıyla görenleri hayran bırakan bir otomobildir. Depo alanının geniş olması aracı aileler için uygun hale getirmektedir. 2005 yılında üretime alınan aracın güncel değeri 158 bin lira.

nissan 1.4
araç arayanlar dikkat: bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında 9

Volkswagen Golf-

Volkswagen Golg 1.6 Comfortline, Golf serisinin ilk üretimleri arasında yer alır. 1999 yılında üretilen otomobilin güncel değeri 98 bin 500 lira.

1999 golf
araç arayanlar dikkat: bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında 10

Citroen C3-

Citroen C3 1.4 SX Fransız otomobil üreticisinin 2004 yılında üretime aldığı Türkiye piyasasında da çok satılan modeller arasında yer edinen bir araçtır. Aracın güncel piyasa değeri ise 176 bin 750 liradır.

2004 citroen
araç arayanlar dikkat: bu hatchback araçların değeri 200 bin liranın altında 11

Hatchback Araçların Farkı Nedir?

Hatchback araçlar hafif yapıları ve geniş bagaj alanları sebebiyle aile otomobilleri olarak anılırlar. Tasarımdan ziyade çok daha fazla yük taşımaları amaçlanan otomobillerin harcadıkları akaryakıtta bir hayli azdır. Bu sebeple ekonomik olarak da katkıda bulunurlar.

Elektrikli Renault Toros ne zaman çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.