Altın Fiyatları

Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? Güncel Çeyrek Altın Fiyatları

Altın Fiyatları uzun zamandır ciddi bir yükseliş gösteren altın konusu genel itibarıyla yatırımcısının yüzünü güldürüyor olsa da genel olarak bu fiyat artışı toplumun büyük bir kesimini de olumsuz yönde etkilemektedir. Yeni haftada yatay bir şekilde piyasada kendini göstermiş olan altın fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir.

Ekonomistler, yatırımcılar sürekli olarak altın gündemini takip etmektedirler. Borcu olan ve alacağı olan herkes de bu sisteme tabi olmuş durumdadır. Altın gramı ne kadar, çeyrek altın ne kadar, tam altın ne kadar sürekli olarak haber kanalları aracılığı ile bu işlemler takip görmektedir.

Son dönemlerin en çok arayış konusu olan altın fiyatları bu gün hala merakla takip altında tutulmak da ve hem yatırımcılar hem yatırımcı olmayı düşünen kişi ve kurumlar bu takibi gerçekleştirmektedir. Anlık piyasa baz alınarak haberimizi sizler için en doğru fiyatlar ile hazırladık.

Güncel Altın Fiyatları

Gram altın yeni haftaya tam olarak 786 TL’den alınarak 787 TL üzerinden satış işlemi görmektedir. Çeyrek altın bin 257 TL den alış işlemi görürken bin 286 TL’ den de satış işlem görmektedir ve tam altın 5 219 TL’den alış işlemi görecek olsa da 5 297TL’ den satış işlemi görmektedir.

Spot altın alış 784,89 TL iken satış: 785,05 şeklindedir.

Yarım altın alış 2 507,34 TL iken satış: 2.573,00 şeklindedir.

Ata altın alış 5.187,61 TL iken satış:  5.319,10 şeklinde piyasalarda yerini almaktadır. Bu fiyatlar anlık olarak değiştiği için işlem alışı ya da satışı şeklinde gerçekleştirmeden kesinlikle anlık takip yapılmalıdır.

İlginizi Çekebilir: 5 Bir Yerde Fiyatları

Artış Devam Edecek Mi?

Genel alarak dolar üzerinden fiyatlandırılan altın dolar arttıkça artış göstermektedir. Bu şekilde sürekli olarak değişkenlik gösteren dolar piyasası ile altın da sürekli değişiklik göstermektedir. Fiyatlarında uzun süre böyle oynayacak şekilde olduğu düşünülmektedir.

Yapacağınız tüm alım ve satımlar da piyasayı anlık olarak takip altına almanız gerekmektedir. Hızlı şekilde değişiklik gösteren bu durum anlık olarak takip edilmelidir. Yapılacak işlemler bu şekilde piyasada takip edilerek ileriye dönük düşünülerek alış ve satış işlemleri yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.