Bilgi

Avansas’dan Dev Kampanya! İlk Siparişe Özel 100 TL Alışverişe Çay 1 Lira!

Salgın sürecinde internetten alışveriş yapanların sayısı bir hayli yükseldi. Alışveriş siteleri de müşteri sayılarını arttırmak ve tanınırlıklarını yükseltmek amacıyla kampanyalar oluşturmaya başladı. Ofis ve kırtasiye malzemeleri satışlarıyla bilinen Avansas, son dönemde gıda, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin de satışını yaparak ürün çeşitliliğini arttırdı.

Ürün çeşitliliğiyle birlikte her geçen gün yeni kampanyalar oluşturan Avansas, duyurduğu son kampanya ile alışveriş sepetine 1 adet küp şeker ekleyen müşterilerine, 2 paket küp şeker hediye edileceğini açıkladı. Şekerin yanı sıra 100 lira ve üzeri alışverişlerde 1 KG Çaykur Rize Turist Çay’ın 1 lira kampanyası da devam ediyor.

Artan enflasyon ve kur fiyatlarıyla birlikte birçok market zincirlerinde un, şeker, çay, süt, sıvıyağ gibi ürünlerde fiyat yükselişleri yaşandı. Avansas ise oluşturduğu kampanya ile 1 paket 750 gram küp şeker alana, 2 paket küp şekerin hediye edileceğini duyurdu.

1 PAKET KÜP ŞEKER ALANA 2 PAKET KÜP ŞEKER BEDAVA

Kurulduğu ilk günlerde yalnızca ofis ve kırtasiye malzemeleri satışı yapan Avansas, son dönemde ürün çeşitliliğini arttırarak gıda, temizlik ve kişisel bakım ürünlerini de stoklarına ekledi. Ürün çeşitliliğiyle birlikte kampanya sayılarını da arttıran Avansas’ın artan gıda fiyatlarına yönelik avantaj oluşturacak aktif iki adet kampanyası bulunuyor.

Avansas, duyurduğu son kampanya kapsamında 1 paket 750 gram küp şeker siparişi veren müşterilerine, 2 paket küp şekerin hediye edileceğini açıkladı. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerden belirli şartları karşılamaları talep ediliyor.

 • Avansas’ın oluşturduğu 1 alana 2 bedava kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler şu şartları karşılıyor olmalı:
 • Kampanyadan yalnızca ilk kez sipariş verecek yeni üyeler yararlanabilir,
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler en az 100 liralık alışveriş yapmalı,
 • Kampanyadan her üye yalnızca bir kez yararlanabilir.

100 lira ve üzerinde alışveriş yapan ve ilk kez sipariş veren kişiler promosyon kodu alanına IRMAK1211 yazarak, promosyon kodunu kullan seçeneğini işaretlemeli.

100 LİRA VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE RİZE TURİST ÇAY 1 LİRA

Avansas’ın gıda ürünlerine özel olarak oluşturduğu kampanyalardan bir diğerinde ise ilk kez sipariş veren ve 100 lira üzerinde alışveriş yapan kişilere Çaykur Rize Turist Çay’ın fiyatı 1 liraya düşürülüyor. Çay fiyatları son dönemde artışa geçerken, Avansas kullanıcıları; markanın oluşturduğu kampanya ile 1 KG ağırlığındaki Çaykur Rize Turist Çay’ı oldukça uygun fiyatla alabiliyor.

 • Kampanya için duyurulan şartlar şu şekilde: https://www.avansas.com/1tlkampanyasi
 • Kampanyadan ilk kez sipariş veren kişiler yararlanabilir,
 • Kampanya 100 lira ve üzerindeki alışverişler için geçerli olacaktır,
 • Kampanya bir defaya mahsus olarak uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, alışveriş sepetlerine 100 lira ve üzerinde ürün ekledikten sonra sipariş bölümünde yer alan promosyon kodu kısmına 1TLCAYKUREDT111 yazarak promosyon kodunu kullan seçeneğini işaretlemelidir.

avansas cay kampanyasi 2021
avansas çay kampanyası

150 LİRA VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE FABER CASTELL 24’LÜ KURU BOYA KALEMİ 1 LİRA

Gıda ürünlerinin yanı sıra kırtasiye ürünlerinde de kampanyalar oluşturan Avansas, son oluşturduğu kampanya ile ilk kez sipariş verenlerin yapacakları 150 lira ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 24’lü Faber Castell Metal Tüp Kuru Boya Kalemi Seti’nin fiyatını 1 liraya düşürüyor.

 • Kampanya kullanım şartları şu şekilde:
 • Kampanyadan yalnızca ilk kez sipariş verecek üyeler yararlanabilir,
 • Kampanya 150 lira ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır,
 • Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.

Avansas’ın kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler için paylaştığı promosyon kodu 1TLFABER19

Paylaşılan kodu gerekli şartları sağlayan ve alışveriş sepetine 150 lira ve üzeri tutarda ürün ekleyen kişiler promosyon kodu bölümüne ekleyerek siparişlerini tamamlayabilir. Kampanya kapsamında Faber Castell’in Metal Tüp 24’lü Kuru Boya Kalemi Seti 1 lira olarak ilave edilecektir.

İlginizi Çekebilir: İBB Sosyal Yardım Yapıyor

KAMPANYALAR NE ZAMANA KADAR GEÇERLİDİR?

Avansas’ın oluşturduğu kampanyaların son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 olarak açıklandı. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Avansas’ın internet sayfası üzerinden hesap oluşturarak, kampanya koşullarını karşılayacak şekilde alışveriş yapmalı.

AVANSAS HESAP OLUŞTURMA EKRANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.