Kampanyalar

Axess Akaryakıt harcamalarına 60 lira hediye kampanyası!

Yeni yıla girilmesiyle birlikte akaryakıta yapılan peş peşe zamlar vatandaşları zor durumda bıraktı. Geçtiğimiz günlerde motorine yapılan 46 kuruşluk zammı, bu gece yarısı itibarıyla da benzine yapılacak zam takip edecek. Yapılan zamlar karşısında çaresiz kalan vatandaşlara Axess’den harika bir kampanya duyurusu yapıldı.

Kampanya kapsamında 250 lira ve üzerinde yapılacak akaryakıt harcamalarına 60 liraya değerinde chip para hediye edilecek. Axess kart sahiplerinin faydalanabileceği kampanyaya son başvuru tarihi ise 31 Ocak 2022 olarak açıklandı.

Akaryakıt Kampanya Detayları

Axess akaryakıt fiyatlarına yapılan zamların ardından fırsat dolu bir kampanya oluşturdu. Kampanya kapsamında yapılacak 250 lira ve üzeri dört harcamanın sonunda 60 lira değerinde chip para hediye edilecek. Kazanılan puanlar akaryakıt harcamalarında kullanılabilecek. Kampanya olanaklarından yararlanmak isteyen Axess kart sahipleri 31 Ocak 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabilir.

image 20
Akaryakıt indirimi

Kampanya Şartları

Kampanya kapsamında bazı şartlar bulunuyor. Buna göre:

  • Kampanya dahilinde en fazla 60 lira değerinde chip para kazanılabilecek,
  • Yurt dışında yapılacak alışverişler kampanyaya dahil edilemeyecek,
  • Aynı gün yapılacak harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecek,
  • Kazanılacak puanlar kampanyaya başvuru tarihinin sona ermesinden sonra hesaplara aktarılacak,
  • Kampanya Axess bireysel kart sahipleriyle birlikte bu kartlara ilave oluşturulan diğer kartlar için oluşturulmuştur,
  • Wings, Bank’O Kart, Kart Axess ve benzeri ticari ve banka kartlarıyla birlikte Free kart sahipleri kampanya dahilinde bulunmamaktadır,
  • Daha önce kazanılan chip para ile yapılacak harcamalar kampanya dahilinde hesaplanmayacaktır,
  • Nakit çekim işlemleri, EFT ve havale işlemleri, Fon alım veya satım işlemleri, BES işlemleri, anlık otomatik faturalandırma veya vergi ödemeleri, fatura ödemeleri ve chip parayla yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir,

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Kampanyaya katılmak isteyenler öncelikle kampanya şartlarını dikkatle okumalıdır. Gerekli kriterleri karşılayan Axess kart sahipleri, Axess’in mobil uygulamasını Google Play Store veya APP Store üzerinden cihazlarına yükleyerek uygulama üzerinde oluşturacakları hesaplara giriş yapmalıdır. Hesaba giriş yaptıktan sonra ‘Kampanyalar’ kısmı üzerinde yer alan arama kısmına ‘Akaryakıt’ yazarak karşıda yer alacak ilk seçeneğe giriş yapılmalıdır. Kampanya detayları incelendikten sonra sayfada bulunan ‘Hemen Katıl’ seçeneğine erişim sağlanmalıdır. Kampanya kapsamında talep edilen kriterleri sağlayan müşterilere onay mesajı gelecektir. Onay mesajının gelmesiyle birlikte yapılacak akaryakıt harcamaları kampanya dahilinde hesaplanacak ve kazanılacak chip paralar kampanyanın sona ermesiyle birlikte hesaplara yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.