Kampanyalar

Başvuran emekliye maaşa ek 2 bin 500 lira ödeme yapılacak!

Yeni yılla birlikte emekli aylıklarında ciddi oranda artış yaşandı. Aylığı geçtiğimiz yıl bin 500 lira seviyelerinde olan emeklilere yüzde 66 zam uygulanarak emekli aylıkları 2 bin 500 lira seviyelerine kadar yükseltildi. Bankalarsa daha fazla müşteri kazanabilmek amacıyla çeşitli kampanyalar oluşturuyor. Özellikle 13 milyon emekliyi hedef kitle olarak belirleyen bankalar, oluşturdukları promosyon kampanyalarıyla emeklilere birbirinden avantajlı içerikler vaat ediyor.

Birçok banka gibi Garanti BBVA’da emeklilere yönelik promosyon kampanyası oluşturdu. Kampanya detaylarını açıklayan Garanti bankası emeklilere, maaşlarına ilave olarak 2 bin 500 liraya varan promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu. Ödenecek olan ek ödeme tutarları emekli aylıklarına göre farklılık gösterecek. Ayrıca bir başka tanıdığını Garanti bankasına müşteri olarak kazandıranlara 250 lira nakdi ödül verileceği de duyuruldu.

Kampanya Detayları

Garanti BBVA, emekli aylığını Garanti Bankasına taşıyan emeklilere 3 yıl garanti vermeleri durumunda 2 bin 500 liraya kadar ek ödeme yapılacağını duyurdu. Kampanya dahilinde 3 yıllık süre boyunca emekli aylığını başka bir bankaya taşımak isteyenler ise ödenen ek ödeme tutarlarını aynı tutarda bankaya iade etmek zorunda kalacaklar. Ayrıca bir tanıdığını Garanti Bankası’na müşteri olarak kazandıran kişilere de 250 lira ödeme yapılacak.

Ne Kadar Ödeme Yapılacak?

Kampanya detaylarını açıklayan Garanti Bankası yapılacak olan ek ödemelerin emekli aylıklarına göre yapılacağını duyurdu. Henüz yeni yıla ait emekli aylıklarının yatırılmaması sebebiyle geçtiğimiz yıl ki tutarlara göre kampanyasını duyuran banka ek ödeme tutarlarını şu şekilde açıkladı:

  • Emekli aylığı geçtiğimiz yıl bin 500 liraya kadar olan emeklilere bin 650 lira,
  • Emekli aylığı geçtiğimiz yıl bin 500 lira ile 2 bin 500 lira arasında olan emeklilere 2 bin 100 lira,
  • Emekli aylığı geçtiğimiz yıl 2 bin 500 lira ve üzerinde olanlara ise 2 bin 500 lira,

Nasıl Başvurulur?

Emekli aylığını Garanti Bankası’na taşımak isteyenler en yakın Garanti Bankası’na başvuruda bulunabilir. Ayrıca 444 0 333 numaralı hat üzerinden Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle görüşme sağlanabilir. Müşteri hizmetlerinden kampanya hakkında detaylı bilgi alınabilir, emekli aylığının taşınması için de gerekli işlemlerin başlatılması istenebilir.

Memur ve memur emeklilerine yüzde 7,5 zam yapılacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.