Ekonomi

Başvuran Herkese 100 Lira Veriliyor! Tüm İhtiyaçlar İçin Geçerli!

Türkiye’de artan hayat pahalılığı vatandaşların alım gücünü düşürürken, yaşadığı geçim sıkıntısı sebebiyle nakit ihtiyacı yükselen vatandaşlar, çareyi bankalara başvurmakta buldu. Bankalarsa daha fazla müşteri kazanabilmek amacıyla birbirinden avantajlı kampanyalar oluşturmaya başladı.

Akaryakıttan, gıdaya, teknolojiden, eğitime birçok alanda vatandaşların nakit ihtiyaçlarına yönelik fırsat dolu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Şekerbank’ın oluşturduğu kampanya kapsamında, bankanın müşterileri yapacakları market alışverişleri için hediye 100 lira kazanabilecek.

Özellikle gıda ürünlerine yapılan zamlar sebebiyle bu alana yönelik oluşturulan fırsat dolu kampanyanın detaylarını paylaşan Şekerbank, kampanyaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihini 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzattı.

image 21
Şekerbank 100 TL Hediye

ŞEKERBANK KAMPANYA DETAYLARI

Şekerbank müşterileri için oluşturduğu fırsat dolu kampanyanın detaylarını aktardı. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 250 lira ve üzeri alışverişlerde 20 lira hediye edilirken, kampanya gerekliliklerini yerine getirenler için bu tutar toplamda 100 lirayı buluyor. Müşterilerinin avantajlı kampanyadan faydalanmasını isteyen Şekerbank, kampanyaya katılım tarihini 31 Aralık 2021’e dek uzatırken, yılbaşına özel fırsatlar da sundu. Banka müşterilerine yılbaşına özel yapacakları alışverişler için 100 liraya varan hediye bonus lira kampanyası oluşturdu.

Şekerbank kampanyaya 15 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında başvurulabileceğini duyurdu. Kampanya kapsamında yalnızca gıda ürünlerine yönelik yapılacak alışverişler yer almıyor. Gıda ürünleriyle birlikte giyim, aksesuar, elektronik, ev eşyası, kozmetik, kişisel bakım gibi pek çok reyondan ürün geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen Şekerbanklılar, tek seferde 250 lira ve üzeri yapacakları alışverişlerde 20 lira hediye bonus kazanırken, kampanya kapsamında bu tutar toplamda 100 lirayı bulabilecek.

Kampanyanın detaylarını paylaşan Şekerbank, kampanya kapsamında kazanılacak bonusların yalnızca yurt içindeki mağaza ve marketlerden yapılacak harcamalar için geçerli kılınacağını aktardı. Bununla birlikte aynı gün 250 lira ve üzeri yapılacak alışverişlerden yalnızca ilk alışveriş geçerlilik kazanırken, bir müşteri en fazla 100 lira hediye bonus kazanabilecek. Kampanyayla birlikte kazanılacak bonus liralar 11 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında kullanılabilecek. Kampanya kapsamında kazanılan bonus liralar ilgili tarihlerde kullanılmazsa, hediye edilen bonus liralar banka tarafından geri alınabilecek.

Şeker Kart, Banka Kartları ve Ticari Kart sahipleri kampanya kapsamında yer almıyor. Ayrıca ilgili kampanya yine Şekerbank’a ait başka bir kampanya ile birleştirilemeyecek. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde yanıltıcı, yanlış sektör bilgileri ve benzeri durumlar oluşursa; sorumluluk direkt olarak iş yerinin üzerinde olacak. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde iade veya iptal işlemleri gerçekleştirilirse bonus liralarda aynı oranda iade alınacaktır.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Şekerbank müşterileri kampanyaya kısa mesaj göndererek dakikalar içerisinde katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılmak isteyenler “YILBASI yazıp “7353’e kısa mesaj” göndermeleri durumunda, birkaç dakika içerisinde onay mesajı alarak kampanyaya katılabilecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen Şekerbank müşterileri 0850 222 7878 numaralı hattı arayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.