Ekonomi

BİM Pirinç Fiyatları 2022 – BİM Baldo Pirinç Fiyatı

Diğer zincir marketlere kıyasla çok daha uygun etiket fiyatlarına yer veren BİM’de pirinç fiyatları 2022’de artan masraflar karşısında direnemeyerek zamlanmıştır. BİM’de güncel durumda baldo, Osmancık, yasemin ve pilavlık pirinç türleri satılmaktadır. BİM’de aktif olarak satışa sunulan markalar diğer zincir marketlerde bulunmamaktadır. BİM’de yer alan pirinç ürünleri ise Efsane markasına aittir.

BİM Baldo Pirinç Fiyatı – 2022

BİM’de bulunan baldo pirinç ürünleri Efsane markası aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Baldo pirinç için 1 kg ve 2.5 kg seçenekleri bulunmaktadır. BİM’de aktif olarak reyonlarda yer bulan baldo pirinç ürünlerinin 2022’de uygulanan yeni zamların ardından etiket fiyatları şu şekilde:

BİM 1 kg baldo pirinç fiyatı

  • Efsane 1 Kg Baldo Pirinç- 14 lira 90 kuruş

BİM 2.5 kg baldo pirinç fiyatı

  • Efsane 2.5 Kg Baldo Pirinç- 30 lira 50 kuruş
bim baldo pirinc fiyatlari 2022
BİM Pirinç Fiyatları Ne Kadar? 2022 – BİM Baldo Pirinç Fiyatı

BİM Osmancık Pirinç Fiyatı – 2022

Uzun taneli olması sebebiyle baldo pirincin ardından en fazla talep gören pirinç ürünü Osmancık pirinçleri de BİM reyonlarında yer bulmaktadır. Ancak baldo pirincin aksine Osmancık ve diğer pirinç türleri için BİM’de yalnızca 1 kilogram seçeneği bulunmaktadır. 2022’de zamlanan haliyle Osmancık pirinç fiyatları BİM’de şu şekildedir:

BİM 1 kg Osmancık pirinç fiyatı

  • Efsane 1 Kg Osmancık Pirinç- 13 lira 95 kuruş

BİM Yasemin Pirinç Fiyatı – 2022

Halk arasında kokulu pirinç olarak da bilinen yasemin pirinç, tıpkı Osmancık pirinç gibi uzun taneli yapıdadır. Kokusu patlamış mısırı düşündüren yasemin pirinçteki bu koku, pirinç bitkisinin 2 asetil, 1 pirolin aroma bileşiklerinin doğal üretiminden kaynaklanır. BİM’de güncel durumda yalnızca 1 kilogram yasemin pirinç satışı yapılır.

BİM 1 kg yasemin pirinç fiyatı

  • Efsane 1 Kg Yasemin Pirinç- 15 lira 50 kuruş

BİM Pilavlık Pirinç Fiyatı – 2022

Pilavlık pirinçte BİM’de satışa sunulan başka bir pirinç çeşididir. İnce taneli yapısıyla bilinen pilavlık pirincin BİM’deki etiket fiyatları 2022’de şu şekildedir:

BİM 1 kg pilavlık pirinç fiyatı

  • Efsane 1 Kg Pilavlık Pirinç- 12 lira

Bim TV Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.