Bimcell

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022 Yeni bir operatör şirketi olan Bimcell her geçen gün avantajlı kampanyalarını genişletiyor. Türkiye’nin en büyük market zinciri olan BİM’in çıkardığı operatör, Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet veriyor. Kapsamını her geçen gün genişleten operatörün, müşteri kitlesi de büyümeye devam ediyor.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Sektörün önde gelen operatörlerine göre daha yeni bir yapılanması olduğu için müşteri kitlesini genişletmek ve sayısını arttırmak isteyen operatör sunduğu avantajlı içeriklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Uygun fiyatları ve sayısız kampanyasıyla Bimcell müşterilerinin, Bimcell bedava internet nasıl yapılır? sorularına yanıt veriyor. Uygun fiyatlı tarifeleriyle müşterilerine bimcell bedava internet kampanya fırsatı sunuyor. Bimcell’in diğer operatörlerden en önemli farkıysa yeni hat almanın ve hattını Bimcell’e taşımanın kolaylığı olarak görülüyor. Hemen hemen Türkiye’de her mahallede şubesi bulunan BİM’e kimlik kartıyla giden müşteriler sayısız avantaj ve kampanyadan yararlanabiliyor.

Özellikle operatöre yeni katılım sağlayacak müşteriler için oldukça uygun tarifelerin ve sayısız fırsatın bulunduğu kampanyaların üretildiğini belirtmek isteriz. Köşemizde Türk Telekom alt yapısını kullanan ve her geçen gün gelişimini sürdürerek müşteri sayısını arttıran Bimcell’in avantajlı içeriklerinden bahsedeceğiz. Müşterilerinin ‘Bimcell bedava internet yapmak, bimcell bedava internet nasıl yapılır 2022?’ gibi sorularına yanıt arayacağız.

Bimcell Hat Fiyatı Ne Kadar?

Sorusunu yönelten kişilere BİM, yeni alınacak hatların 85 lira olduğunu duyurdu. 85 liralık yeni hat alan Bimcell müşterileri 9 GB bedava internet kazanacak, 300 SMS ve 300 dakikadan da yararlanabilecek.

Bimcell Yeni Hat Alanlara Bedava İnternet

Operatörün, yeni hattını Bimcell üzerinden alanlara müjde niteliği taşıyan kampanyası ‘Yeni Hat Alanlara’ katılımcılarına 9 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında yeni hattını Bimcell üzerinden alanlar 9 GB bedava internet yapma fırsatı yakalıyor. Kampanya içerisinde 300 SMS ve 300 dakikanın da yer aldığını belirtelim. 9 GB hediye internet fırsatı taşıyan kampanyaya katılmaksa oldukça basit. Kimlik kartıyla BİM şubelerine giden herkes, alacakları ilk hatlarında fırsattan yararlanabilecek.

Bimcell “40 Lira Üstü Yüklemelerde” 5 GB Bedava İnternet

Müşteri sayısını arttırmak için avantajlı kampanyalarını her geçen gün arttıran operatör, müşterilerine yükledikçe kazandırıyor. Bimcell müşterileri hatlarına yapacakları her 40 lira ve üzeri yüklemelerinde 5 GB bedava internet kazanma şansı yakalayacak. 5 GB hediye internet fırsatının yanı sıra 500’de SMS kazanabilecek. Kampanyayla birlikte Bimcell müşterileri her yüklemelerinde aylık olarak hediye internet ve SMS kazanacak.

Ayrıca operatör 25 lira ve üzerindeki her yüklemelerde 1 GB bedava internet kazanma şansı sunuyor. Bedava internet yapmak isteyen Bimcell müşterileri her yaptıkları 25 lira ve üzeri yüklemede 1 GB bedava internet, her 40 lira ve üzeri yüklemelerinde ise 5 GB bedava internet kazanıyor.

bimcell 40 tl yükle 5 gb hediye
bimcell 5 gb bedava i̇nternet

Hediyeyi alabilmek için şunları yapın;

  • Bimcell Festival” yazıp
  • 4551’e gönder.

Bimcell Bedava İnternet Yapma 2022

Sayısız kampanyasıyla müşterilerine uygun fiyatla, avantajlı içerikler sunan operatör bedava internet kazanmak isteyen müşterilerine de bedava internet 2022 kampanyalarıyla fırsatlar sunuyor. 30 GB’a kadar hediye internet fırsatları sunan operatörün kampanyalarında herhangi bir şart aranmıyor. Bimcell’e katılım sağlamaksa diğer operatörlere göre oldukça basit. Kimlik kartıyla BİM şubelerine giden herkes Bimcell’den alacakları hatlarla kolayca operatöre katılım sağlayabiliyor.

Bimcell hat almak diğer operatörlere göre daha kolay olduğu için vatandaşlar hatlarını Bimcell’e taşımak istiyor. Hemen hemen Türkiye’nin birçok noktasında yer alan market zinciriyle vatandaşlara hizmet veren BİM, hattına yükleme yapmak isteyen veya yeni hat almak isteyenlere en yakın şubelerinden dakikalar içerisinde yardımcı oluyor. Bimcell kampanyaları 2022 bunlarla da sınırlı değil.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB bedava internet kazanma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında, katılımcılar 30 gün geçerli kılınan aylık 30 GB bedava internet fırsatından yararlanıyor. Bu sayede Bimcell müşterileri 1 ay boyunca 30 GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen Bimcell müşterileri 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri halinde anında aylık 30 GB bedava internet yapma şansı yakalıyor. 30 gün geçerli 30 GB fırsatı sunan Bimcell, müşterilerine sunduğu fırsatla dikkatleri üzerine çekiyor.


Bimcell 4.5G Uyumlu Hat Hediyesi

Diğer operatörlerde olduğu gibi Bimcell’de henüz hattı 4.5G uyumlu olmayan kişilerin 4.5G’ye geçiş yapmalarını sağlamak için kampanya oluşturmuş durumda. Sim kartı 4.5G ile uyumlu olmayan kişiler, kimlik kartlarıyla en yakın BİM şubesine giderek kartlarını 4.5G uyumlu bir sim kartla değiştirmeleri halinde 30 GB bedava internet kazanma şansı yakalıyor.

Kimlik kartıyla birlikte en yakın BİM şubesine giderek sim kartını 4.5G uyumlu bir sim kartla yenileyen Bimcell müşterileri 30 GB bedava internet kazanmak için şunları yapmalı;

  • 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeli.
  • Adımları izleyerek kampanyaya katılım sağlayan Bimcell müşterileri anında 30 GB bedava internet kazanacak.

Bimcell 30 Günlük Süre İçerisinde Başvuranlar 6 GB Bedava İnternet

En yakın BİM şubesine giderek Bimcell üzerinden yeni bir hat alanlar veya hattını bimcell’e taşıyanlara özel olarak oluşturulmuş kampanya kapsamında hattını aldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfı içerisinde kampanyaya katılım sağlayan müşteriler aylık 6 GB bedava internet kazanacak. 1 ayla sınırlı kampanya kapsamında internetin yanı sıra 250 dakika ve 250 SMS’te kazanma şansı yakalayacak.

  • Hattını aldığı tarihten itibaren 30 gün süre içerisinde kampanyaya katılım sağlayabilecek
  • Bimcell müşterileri, kampanyaya katılmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeliler.
  • Mesajdan sonra Bimcell’den gelecek bilgi mesajından sonra hatlarına 6 GB bedava internet yüklenmiş olacak. Kampanyanın 30 gün süre şartı içerdiğini ve kullanımı içinde 30 günlük süre ile sınır bulunduğunu hatırlatalım.

Bimcell Bedava İnternet Yapma Hilesi 2022

Avantajlı içerikleri sayısız olan operatörde, sunulan kampanya ve fırsatların yanında herhangi bir hileyle internet kazanmak mümkün değildir. Yeni bir operatör olması sebebiyle de operatörün sunduğu kampanyalara ve fırsatlara katılım sağlamak içinde kısa mesaj göndermek veya en yakın BİM şubesine gitmek yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Bimcell’in müşterilerine sunduğu kampanyalarda yer alan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kampanya içeriklerinde birçok avantaj bulunurken, kampanyalara katılım sağlayarak ücretsiz internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bimcell ücretsiz internet yapmak isteyen Bimcell müşterileri, kampanyaya katılım sağlamaları durumunda sayısız avantajdan yararlanabilecek.

Bimcell Hat Almak, Bimcell Hattını Taşımak

Öncelikle hattını Bimcell’e taşımak isteyen diğer operatör müşterileri ve yeni hat almak isteyenler en yakın BİM şubesine giderek ilgili işlemlerini halledebilir. Hattını Bimcell üzerinden farklı bir operatöre taşımak isteyen kişilerse, hatlarını taşımak istedikleri operatöre katılım sağlayabilir. Ancak bu durumda Bimcell’in her hatta özel olarak tanımladığı cayma bedelini ödemek zorunda kalabilirler. Verilen taahhüt süresi tamamlanan müşterilerin herhangi bir cayma bedeli ödemelerine gerek olmayacaktır.

Bu köşemizde Bimcell’in müşterilerine sunduğu avantajlı kampanya ve içeriklerden bahsettik. İlgili kampanyalara belirlenen yöntemlerle katılım sağlayabilir ve Bimcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.