Bimcell

BİMCELL Paket Fiyatları 2022

Bimcell Paket Fiyatları Ne Kadar?

BİMCELL paket fiyatları 2022 tarihinde oldukça uygun fiyatlardan olmakla beraber bir operatör ve bize GSM operatörü seçerken ekonomi yaratabileceğinizi belirtiyor. Tarifelerin en büyük avantajlarından biri aylık yükleme limiti olmamasıdır. Dilediğini yap, 1 aylık paketin bitmesini beklemene gerek yok ya da kullanman gerekiyorsa birden fazla ödeme yapmana gerek yok, paketi aynı ay içinde tekrar alabilirsin. Tarifelerin aktif olabilmesi için parantez içindeki mesajların yüklendikten sonra gönderilmesi gerekmektedir.

Bimcell İnternet Paket Fiyatları

Bimcell internet paketi fiyatları birbirinden uygun fiyatlara hizmetinize sunulmaktadır. Bununla birlikte en uygun avantajlardan birini seçerek kendinize en uygun olan fiyatları satın alabilirsiniz.

  • 1 GB fiyatı 11 TL olup yapmanız gereken şey: 1GB yazılıp 4551’ e göndermek
  • 2 GB 18 TL olup yapmanız gereken şey: 2GB yazılıp 4551’ e göndermek
  • 5 GB 26 TL olup yapmanız gereken şey: Bimcell 5GB yazılıp 4551’ e göndermek
  • 10 GB 36 TL olup yapmanız gereken şey: Bimcell 10GB yazılıp 4551’ e göndermek

Bimcell Dakika Paketleri

Bimcell dakika paketleri için en fazla konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyata bunlardan yararlanarak sevdiklerinizle konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bimcell’i faturalı hat olarak da faturasız olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kişisel abonelik sözleşmenizi doldururken “Fatura Hattı” veya “Ön Ödemeli Hat” seçeneğinden size uygun olan tercihinizi işaretlemektir.

  • Aylık 14 TL’ ye 250 dakika yapmak için yapmanız gereken şey telefonunuzun SMS bölümünden: 250 DK yazılıp 4551’ e göndermek
  • Aylık 16 TL’ ye  uygun fiyat üzerinden ve 500 dakika konuşma paketi almak için telefonunuzun SMS bölümünden 500 DK yazıp 4551’ e göndermek
tarife2
BİMCELL Paket Fiyatları 2022

BİMCELL Paket Yapma

Yeni hat satın alırken, 9GB, 300 dakika, 300 SMS hediye kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey hat açıldıktan sonra 30 gün içinde BİMCELL BONUS yazın ve 4551’e gönderin. Bimcell paket yapma için belirli yönergeleri uygulamanız yeterlidir.

BİMCELL Paket Yükleme

Bimcell paket yükleme işlemleri için dilediğiniz paketi seçerek en uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Bu paketler karma paketlerdir.

  • 4 GB internet – 750 Dakika konuşma paketi – 750 adet SMS karma paketlerini 23 TL ile alabilirsiniz. Bunun için yapmanı gereken şey: DOST S yaz 4551’ e gönder.
  • 8 GB internet – 750 Dakika konuşma paketi -750 adet SMS karma paketlerini 28 TL üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey: DOST M yaz 4551’ e gönder
  • 12 GB internet – 750 Dakika konuşma paketi – 750 SMS karma paketlerini 32 TL karşılığında alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey: DOST L yaz 4551’ e gönder.
  • 20 GB internet – 750 Dakika konuşma paketi – 750 SMS karma paketlerini 42 TL’den satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey: DOST XL yaz 4551’ e gönder.

İlginizi Çekebilir: Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

BİMCELL Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell paket iptali nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan Bimcell kullanıcıları vardır. Sesli, yazılı mesaj, şebeke veya hibrit plan kullandığınız fark etmeksizin 30 günlük kullanım süreniz dolduğunda veya plan sona erdiğinde bakiyeniz yeterliyse otomatik olarak yenilenecektir. Yeterli bakiyeniz yoksa paketiniz son ödeme tarihinden itibaren 29 gün içinde yüklenirse güncellenir, aksi takdirde paket iptal edilir. İptal etmeniz durumunda *120# tuşlayarak BİMcell paketine ulaşabilir ve istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Onay mesajını beklemeden kullanmaya başlamamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.