Bimcell

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle 2022

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle 2022 sizlere anlatacağım, mobil kullanıcı sayısı giderek artan operatörlerden biri haline gelmiştir. Bimcell, internet ve sesli arama hizmetlerini uygun fiyata kullanıcılara sunmakta ve sadece faturasız hat sahiplerine paketler sunar. Bimcell’i üretim hatları için kullanan veya Bimcell’den yeni üretim hatları alan kişilerin en sık sorduğu sorulardan biri Bimcell’den TL yüklemenin nasıl yapılacağı ve Bimcell’den internetten TL yüklemenin mümkün olup olmadığıdır.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle 2022

Bimcell TL’yi kendiniz veya Bimcell kullanan yakınlarınız için yükleyin. Bunun için Bimcell’in web sitesinden de destek alabilirsiniz. Bimcell bağlantı adresine girdiğinizde TL Yükle bölümüne tıklayarak nakit veya paket yükleyebilirsiniz. Bimcell TL’yi kademeli olarak yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Ana sayfaya tıklayarak TL yükleme ekranına giriniz.
 • Yüklemek istediğiniz telefon numarasını girin.
 • Yüklemek istediğiniz TL sayısını seçin.
 • Kredi kartı bilgilerinizi yazın.
 • Yüklemek istediğiniz telefon numarasını tekrar girin
 • Onay ekranından sonra güvenli alışveriş şifrenizi “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayınız.

İşlem tamamlandıktan ve ödeme onaylandıktan sonra cep telefonunuza gelen şifreyi girdiğinizde bakiyeniz anında hattınıza yüklenecektir.

Bimcell TL Yüklemek İçin Kredi Kartı Kullanmak

Bimcell TL’ye bakiye yüklemek için kredi kartı kullanabilirsiniz. Bimcell bakiyenizi 7/24 hızlı bir şekilde doldurmak için neye ihtiyacınız var bakalım;

 • Kredi kartı ile TL yükleme yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız, bu sayfa Bimcell bakiye yükleme sayfasıdır.
 • https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 adresine giriş yapın
 • Açılan sayfada yüklemek istediğiniz telefon numarasını ve bakiyeyi giriniz.
 • Açılan sayfada kredi kartı bilgilerini girin ve ödemeyi tamamlayın.
 • Ödeme yapıldıktan sonra bakiyeniz anında hattınıza yüklenecektir.
bimcell tl yükleme ekranı
bimcell tl yükleme sayfası

Ödeme ve Kullanım Şartları

Kredi kartı ile TL Yükleme Hizmetinden TL yüklemek için, güvenli alışveriş şifresi olan kredi kartı bankanızdan 3D Secure şifrenizi almanız gerekir.

Güvenli Alışveriş Şifresi 3D Secure Şifresi Nedir?

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğini artırmak için tasarlanmış bir sistemdir. Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen “güvenli sanal alışveriş” çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri dolandırıcılıktan korunabiliyor. Güvenli alışveriş şifresi 3D güvenli şifre kullanmanın avantajları;

 • Kart bilgilerinizi korumak için belirlediğiniz şifre ve kişisel bilgileri kullanır,
 • Şifreyi siz belirlediğiniz için daha güvenilir ödeme sağlar.
 • Kolay kayıt imkânı.

Bimcell TL Online Bakiye Yükleme


Bimcell TL yüklemesi için Bim mağazasında veya internet üzerinden online olarak bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bimcell TL yükleme işlemi online olup internetten anında yüklenmektedir. Bimcell serinize kontör yüklemek için 444 4 551 numaralı telefonu arayarak bakiyenizi hemen yükleyebilirsiniz. Online bakiye yükleme işlemini oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bimcell TL’ye Bakiye Yüklemek İçin Bimcell Online Jobs’u Kullanın

Bimcell resmi web sitesindeki online işlem menüsüne giriş yaparak TL ve bakiyenizi kolayca yükleyebilirsiniz. Bimcell online işlemine giriş yaparak TL yükleyin;

 • BİMCELL online ticarete giriş yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız.
 • https://www.bimcell.com.tr/pages/online-islemler.aspx?snkok=1
 • Çevrimiçi işlem menüsüne erişmek için telefon numaranızı ve şifrenizi girin.
 • Bimcell şifrenizi bilmiyorsanız cep telefonunuzdan *952# yazıp ara tuşuna basarak şifrenizi hemen ücretsiz alabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra hattınıza dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.
bimcell telefon bakiye yükleme
bimcell telefon bakiye yükleme 2022

Bimcell TL Yükleme Kapasitesi Ne Kadar?

Bimcell TL ne kadar sorusunu cevaplamak için bu operatörde yükleyebileceğiniz miktar (çeşitli bütçelere uygun fiyatlarla) 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL olarak belirlenmiştir. Hatta 25 TL’den fazla yüklediğinizde Bimcell size anında 1GB internet ve 500 dakika hediye ediyor.

Bimcell TL Yüklenemiyorsa Aşağıdaki Adımları İzleyebilirsiniz

Birçok kişinin karşılaştığı sorunlardan biri Bimcell TL’nin nasıl yükleneceğidir. Genelde hata alan birçok kişi bakiyesini yükleyemediğini söylüyor. İnternet üzerinden yapılan işlemde herhangi bir işlem yoksa sorunu çözmek için birkaç kez deneyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantınız yavaşlarsa veya kesilirse ödemeniz iptal edilir. Kredi kartınızın internet kullanımından dolayı kapanması veya bakiyenizin yetersiz olması sorun yaratabilir.

Bim Mağazalarından Diğer Operatörler İçin TL Alınır Mı?

Bim mağazasından Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom kullanıcılarına TL yüklemesi yapılabilir. Bim Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone TL yüklemek için en yakın Bim Market mağazasına gidip kasiyere söylemeniz yeterlidir. Bimcell hattından diğer operatörlere TL gönderimi yapılamaz.

8 Yorum

 1. Bimcell hem ucuz hemde kaliteli hatlardan biridir 2.ci telefonumda kullanıyorum ve işimi görüyor gayet başarılı

 2. 2022 ekonomisinde en uygun şuan bimcell gibi görünüyor bilgilendirme için teşekkürler 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.