Kampanyalar

Araç sahipleri için kaçırılmayacak fırsat: Bugün akaryakıt ve otogaz alana dev indirim yapılıyor! 12 gün sonra sona erecek

Benzin ve motorine yapılan zamların ardından 23 liraya kadar tırmanan akaryakıt fiyatları vatandaşların yakındığı konuların başında geliyor. Artan fiyatlar karşısında çaresiz kalan vatandaşlar adeta kontak kapattı. Ancak Maximum ve Petrol Ofisi ortaklığıyla başlatılan kampanya vatandaşlar için fırsat niteliği taşıyor.

Petrol Ofisi’nin duyurduğu kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 lira ve üzeri 4 akaryakıt harcamasına 40 lira değerinde hediye MaxiPuan verilecek. Harcamaların Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil uygulamasıyla yapılması durumunda MaxiPuanın değeri 50 lirayı bulacak.

Plaka Tanımlamasının Yapılması Gerekiyor

Kampanya kapsamındaki ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için Maximum Mobil uygulamasında bulunan Pazarama panelindeki Öde-Geç özelliğinin plakaya tanımlanması gerekiyor. Ayrıca tanımlama işleminin tamamlanabilmesi için plaka sahibine ait Maximum Kredi Kartı ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda harcama yapılması ve bu harcamanın POS cihazına okutulması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Mart 2022 olarak belirtildi. Maximum Kart sahiplerinin yararlanabildiği kampanyaya Maximum Mobil uygulamasına giriş yapıp, ‘Kampanyalar’ paneline erişerek başvuruda bulunulabilir. Kampanya yalnızca Maximum Kart ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak benzin, motorin ve LPG alışverişlerinde geçerli kılınacak.

Kampanya Kapsamında Geçerli Kartlar

Kampanyaya İş Bankası Bankamatik kart, Maximum, Mercedes Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli Kart, Maximum Genç, MaxiPara, Pati Kart sahipleri katılabilecek. Kampanya dahilinde kazanılacak puanlar yalnızca Maximum ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında harcanabilecek.

31 Mayıs 2022’ye Kadar Harcanması Gerekiyor

Kampanya dahilinde kazanılacak puanların en geç 6 Nisan 2022 tarihine kadar hesaplara aktarılacağı belirtilirken, kazanılan puanların 31 Mayıs 2022’ye kadar kullanılması gerektiği; aksi halde karta aktarılan puanların geri alınacağı belirtildi. Ayrıca kampanya müşteri bazlı olacak. Bu sebeple kampanya dahilindeki haklardan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilecek.

Türkiye’nin en ucuz otomobili K5 Long satışa çıktı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.