Ekonomi

Bugün İtibarıyla Emeklilerin Hesaplarına 5 bin 250 TL Yatırılacak

TEB’den emeklileri yakından ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre her yıl yenilenen promosyon ödemelerinin 2022 yılı için güncellenen hali bugün itibarıyla geçerlilik kazanacak. Aylığını 3 yıl boyunca TEB’den almayı garanti eden emeklilere 2 bin 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak.

Şartları Karşılayanlara 5 bin 250 TL Ödeme Yapılacak

TEB, 2022 yılı için emeklilere yatırılan promosyon ödemelerini yeniledi. Emekli aylığına göre farklılık gösteren promosyon ödemeleri 2 bin 750 TL’ye kadar yükseltildi. Ayrıca TEB’e yeni bir müşteri kazandıran emeklilere ek ödeme de yapılacak. Buna göre her bir müşteri için 250 TL ödeme yapılırken, ödemelerin tutarı 2 bin 500 TL’yi bulabilecek. Tüm şartları yerine getiren emekliler promosyon kampanyası kapsamında 5 bin 250 TL ödeme alabilecek.

Kampanya Şartları

TEB, promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen emeklilerin belirli şartları karşılamalarını talep ediyor. TEB’in promosyon ödemelerinden yararlanmak isteyenlerin 3 yıl boyunca emekli aylıklarını TEB üzerinden almayı garanti etmeleri gerekiyor. Ayrıca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi şart olarak koşuluyor.

Kampanya kapsamında taahhüt edilen 36 aylık süre içerisinde emekli aylığını bir başka bankaya taşımak isteyen emeklilerin promosyon ödemelerini geri yatırmaları gerekiyor. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı 36 ay boyunca kaldırılamıyor.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

TEB’in oluşturduğu promosyon kampanyasına katılmak isteyen emekliler en yakın TEB şubesinden ya da 0850 200 0666 numaralı TEB çağrı merkezinden kampanya hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Kampanya şartlarını kabul eden emekliler kampanya olanaklarından faydalanabilecekler.

Emekliler dikkat: Emekli maaşlarında kesinti yaşanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.