Teknoloji Haberleri

BUSD Coin Geleceği 2022 – BUSD Coin Yorum

Binance USD olarak bilinen BUSD, dünyanın önde gelen kripto borsaları arasında yer edinen Binan borsası ve Paxos’un ortaklığı ile sunulan ayrıca Amerika Birleşik Devletlerinin resmi para birimi dolara sabitli kripto birimi olarak tanımlanabilir.

BUSD Nedir?

BUSD, kripto varlıktır. Binance USD olarak bilinen kripto varlık Binance ve Paxos ortaklığı ile geliştirilerek borsalara sunulmuştur. Ayrıca BUSD, New York Eyaleti Finansal Hizmetleri Departmanı tarafından onaylanarak aynı departmanlık tarafından düzenlenmektedir.

BUSD Coin

Binance USD, dolara endeksli olarak sabitlenen bu sebeple de dengesiz grafikler arasında yatırımcılarına güven veren tek kripto varlık olarak göze çarpmaktadır. Binance USD varlığı Binance platformu içerisinde kredi ve para birimi gibi işlemlerde teminat olarak kullanabilmekte ayrıca tüm işlemlerin ardından dijital cüzdanlarda saklanabilmektedir.

BUSD Coin Kaç TL

Binance USD’nin grafiği de diğer kripto varlıklar gibi yükselebilmekte veya düşüş yaşayabilmektedir.

  • BUSD kaç TL- 15,93 TL
  • BUSD kaç dolar- 1,00 USD

BUSD Nasıl Alınır?

BUSD coin hangi borsada sorusu da merak edilmektedir. Diğer kripto varlıklar gibi Binance USD’de farklı onlarca kripto borsasında yer almaktadır. Güncel durumda BUSD; Binance, Coinbase, BTCEX, Cointiger gibi borsalarda yer almaktadır.

Terra Luna Fiyat Tahmini 2022 | LUNA Coin Geleceği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.