Kampanyalar

Dev indirimlerde son saatler! Kampanyayı Kaçıran çok pişman olacak

Kur fiyatlarının yeniden yükselmesiyle birlikte market ürünlerinin etiket fiyatlarında da artışlar yaşandı. Yaşanan artış alım gücü düşen vatandaşı çaresiz bırakırken, marketlerde avantaj dolu kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Son dönemde popüler hale gelen sosyal marketlerden biri olan İstegelsin’in duyurduğu fırsat dolu kampanyanın bitimine saatler kaldı.

İstegelsin tarafından oluşturulan kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 200 lira ve üzeri alışverişlere 30 lira indirim uygulanıyor. Hafta sonu için oluşturulan kampanyada son saatler yaklaşırken kampanyaya olan talepte artış gösteriyor.

Bu Gece Sona Erecek

Cuma günü başlayan kampanya bu gece 23.59’da sona erecek. Kampanya kapsamındaki fırsatlar 7 ocak tarihinden itibaren gece 23.59’a kadar yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilecek. Ayrıca kampanya İstegelsin tarafından oluşturulacak diğer kampanyalar ile birleştirilemeyecek.

Kampanyadan faydalanmak isteyen İstegelsin müşterileri yapacakları 200 lira ve üzeri alışverişlerin ardından sipariş ekranında fırsat kodu ekranına OCAK30 kodunu girerek 30 liralık indirim hakkını kullanabilir. Saat 23.59’a kadar yapılacak alışverişlerde kod kullanılabilecek.

image 8
Kampanya İsteGelsin
image 9
İstegelsin kampanya

“İsteGelsin” Kampanya Detayları

  • Kampanya için 5 bin kişilik kota bulunuyor. Yalnızca kampanya kodunu kullanan ilk 5 bin kişi kampanyadan faydalanabilecek,
  • Kampanya İstegelsin tarafından oluşturulan diğer kampanyalar ile birleştirilemeyecek,
  • Kampanyadan faydalanmak isteyenler en az 200 lira değerinde alışveriş yapmalılar,
  • Kampanya kapsamında en fazla 30 lira indirim hakkı tanınacak,
  • İndirim kodu bir kez kullanılabilecek

Migros’tan dev indirim: 1 litre ayçiçek yağı yalnızca 15 lira!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.