Teknoloji Haberleri

Dizipal Kapandı mı? – Dizipal Güncel Adresi 2022

Dijitalde film ve dizi gibi içerikleri kullanıcılarla paylaşan çok sayıda platform bulunmakta. Netflix, Exxen, Amazon Prime, Disney gibi çok sayıdaki platform kullanıcılardan belirli ücretler talep eder. Aylık üyelikleri satın almak istemeyen kişilerse bu platformdaki içeriklere ücretsiz erişmenin yollarını araştırıyor.

Bu noktada her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Dizipal ziyaretçilerine Netflix, Amazon Prime, Exxen gibi platformların içeriklerini ücretsiz olarak servis ediyor. Dizi ve film içeriklerinin ücretsiz olarak izlenebildiği Dizipal yasal olmadığı gerekçesiyle erişim engeline maruz kalmaktadır. Ancak erişim engeline karşın her ay düzenli olarak farklı bir site üzerinden içerik paylaşımı yapmaya devam ediyor.

Dizipal Kapandı mı?

Dizipal’a geçtiğimiz haftalarda erişim engeli getirildi. Ancak düzenli olarak erişim engeli getirilen adres her ay yenilenerek hizmet vermeye devam ediyor. Yasal olmaması sebebiyle resmi platformların engeline maruz kalan Dizipal’in milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Platform, sosyal medya hesaplarıyla da tanıtımlarını sürdürüyor.

Dizipal aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor. Erişim engeline karşın farklı adresler üzerinden ziyaretçilerine içerik servisi yapan platform, yabancı dizi ve filmleri hem dublaj hem de altyazı olarak sunuyor.

  • Dizipal’ın güncel olarak hizmet verdiği site adresine google’den arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ulaşamazsanız eğer Twitter https://twitter.com/hashtag/dizipal adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dizipal Sosyal Medya Hesapları

Dizipal güncel Twitter adresi de araştırılmaktadır. Platform Facebook ve Instagram hesaplarının kapatılmasıyla birlikte güncel olarak yalnızca Twitter’dan hizmet veriyor. Platformun Twitter’daki kullanıcı adı ise ‘@Dizipalk’ tır. Twitter adresinden Dizipal’ı takip etmek isteyenler arama kısmına ‘Dizipalk’ yazarak Dizipal resmi Twitter hesabına ulaşabilir.

O7 nedir? – Sosyal medyada O7 ne demek?

Bir Yorum

  1. Dizipal ücretsiz bir şekilde dizi izleyebildiğimiz güzel bir sistem, bilgilendirici bir yazı olmuş 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.