Kripto Para Geleceği

Dogecoin Fiyat Tahmini – Dogecoin Yükselir mi – DOGE 2022’de 0,50$’a Çıkar mı?

Spacex’in kurucusu, aynı zamanda da Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk son zamanlarda kripto piyasalarında da adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz yıl Dogecoin için yatırım günü ilan eden Musk, Dogecoin’in kısa süreli yükselişinde oldukça etkili oldu. Kurulduğu 2013’ten bu yana en hızlı yükselişini 2021’de yaşayan Dogecoin, güncel durumda Tesla’nın satın alma işlemlerinde kullanılıyor.

Elon Musk’ın katkılarıyla işlem hacmi yükselişe geçen Dogecoin’in; Rusya, Hindistan, Ukrayna, El Salvador gibi ülkelerin Bitcoin başta olmak üzere kripto piyasalarını tanıması sayesinde piyasalardaki yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Dogecoin yatırımcıları ise yeni yılda kripto piyasalarında Dogecoin’in kaybettiği değeri geri kazanıp, kazanamayacağını merak ediyor.

dogecoin fiyat tahmini 2022
Dogecoin Fiyat Tahmini

Dogecoin Fiyat Tahmini – 0,50 Dolara Yükselebilir mi?

İşlem hacmi bakımından kripto piyasalarında 11.basamağa yerleşen Dogecoin güncel durumda 0,135 dolar olarak işlem görüyor. Geçtiğimiz haftaya kıyasla yüzde 5 oranında değer kaybeden Dogecoin’in piyasalarda hareketlenme yaşanması durumunda 0,500 dolara kadar yükselebileceği düşünülüyor. Yukarı yöndeki destek noktasını da kırması durumunda yılı 1 dolar seviyelerinde dahi kapatabileceği belirtiliyor.

Tabii ki, tüm bu söylenenlerin birer tahmin olduğunu ve yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatalım.

Dragon SB Coin Geleceği – DragonSb Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.