EkonomiYaşam

Erdoğan’la Biden’dan NATO Karargahında Doları Düşürecek Fotoğraf Görüntüsü

Rusya’yla Ukrayna arasında yaşanan gerilim sebebiyle bir araya gelen NATO liderleri, Rusya’nın oluşturduğu tehditleri görüşmek üzere bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı öncesi birlikte kameraların karşısına geçen liderler samimi pozlar verdi. Fotoğraf arasında Biden ile Erdoğan’ın samimi görüntüleri ise dikkat çekti.

Erdoğan ile Biden’dan Sıcak Görüntüler

Ana gündem maddesi Rusya-Ukrayna savaşı olan NATO zirvesi Brüksel’de gerçekleştirildi. Dünyanın takip ettiği zirveye Cumhurbaşkanı Erdoğan’da katıldı. Toplantıdan önce bir araya gelen liderler kamera önünde poz verdi. Fotoğraf çekimi sırasında Erdoğan ile ABD Başkanı Biden arasındaki sıcak görüntüler gözden kaçmadı.

erdogan biden 2022 nato zirve goruntusu
Erdoğan’la Biden’dan NATO Karargahında Fotoğraf

Biden’la görüştükten sonra Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile de kısa bir görüşme gerçekleştiren Erdoğan, Fransız liderle Rusya-Ukrayna savaşını değerlendirdi. Bölgedeki sorunların görüşüldüğü kısa süreli sohbetin ardından iki lider toplantıya katıldı.

dolari dusurecek fotograf
Nato Zirvesi

İkili Görüşmeler Sürecek

Rusya-Ukrayna savaşının görüşüldüğü NATO zirvesi için Brüksel’e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO zirvesinin ardından ikili görüşmelerini sürdürecek. Erdoğan başta ABD olmak üzere çeşitli ülkelere ziyaretler gerçekleştirecek.

erdogan biden 2022 nato zirvesi fotograf 2x
Erdoğan’la Biden’dan NATO Karargahında Fotoğraf Görüntüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.