Kampanyalar

Fiat Egea Sıfır Fiyatı 2022 Ocak

2022 yılına göre araçlar için yeni bir fiyat listesi yayınlandı. Bu listeye göre pek çok aracın yeni fiyatları belirlendi.

Yeni Egea Sedan

Yeni Egea Sedan otomobili pek çok yeni modelle birlikte fiyatları açıklandı. Yeni Egea Sedan özellikle ailelerin tercih ettiği bir araçtır. Bunun nedeni ise modellerinin iç dizaynı daha geniş yapıda olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca dış görünüm olarak hep spor hem de aileler için uygun olabilecek bir görünüme sahiptir. Özellikle yeni modelleri oldukça estetik bir görüntüye sahiptir.

Easy 1.4 Fire 95 HP modeli 254.900 TL olarak belirlendi. Kampanyalı satış fiyatı ise 244.900 TL olarak belirlendi. Fiyatlar modele göre değiştiği gibi aracın paket durumu ile İlgili de farklı fiyatlar eklenebiliyor. Egea Sedan alırken plus paket tercih edildiği zaman ekstra 12.000 TL de ödeme yapmak gerekiyor.

image 7
Fiat Egea fiyat listesi 2022

Yeni Egea Hatckback 2022

Yeni Egea Hatckback aracı da pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Gövde tipi ve iç kısmı geniş olan araç oldukça ilgi çekiyor. Tüm güvenlik özellikleri mevcut olduğu için hem aileler hem de genç kesim tarafından beğenilen ve kullanılan bir modeldir.

  • Fiyat aralığı ise modele göre değişebiliyor. Street 1.4 Fire 95 HP modeli kampanyalı fiyat olarak 260.900 TL olarak belirlendi.

Yeni Egea Station Wagon

Yeni Egea Station Wagon modeli geniş iç hacmi ile kullanıcılar için konforlu bir sürüş sağlıyor. Ayrıca sık yolculuk yapan ve büyük aileye sahip olan kişiler için ideal bir araç modeli seçimi olabilir. Bu modeller önceleri yurt dışında çok ilgi görürken, şimdilerde ülkemizde de kalabalık ailelerin sıklıkla tercihi haline gelmiştir.

Aracın Street modeli, 388.900 TL olarak kampanyalı fiyatı ile sunuluyor.

Yeni Egea Croos

 Yeni Egea Croos modeli, konforu yüksek bir iç dizayna sahiptir. Dış görünüm olarak özellikle büyük ve jip tarzı araçları seven kişiler için ideal bir araba modeli olabilir. Sürüşü yumuşak ve kolay olan bir araç modelidir.

Fiyat olarak 260.900 TL kampanyalı fiyatı ile Street modeli sunuluyor. Diğer modellere göre daha ekonomik bir fiyatta olması dikkat çekiyor.

Panda 2021

Panda modelleri, özellikle bayan sürücülerin ilgisini çekiyor. Spor ve küçük görünümü ile sürüşü oldukça kolay bir araç modelidir. Yüksek donanıma sahip olan Panda araçlar, farklı renkleri ile de ön plana çıkıyor. Toplam da yedi renkte üretilen araç özellikle kırmızı ve mavi renkleri ile dikkat çekiyor.

  • Panda Urban modeleri kampanyalı fiyatı ile 326.900 TL den satışa sunuluyor.

Fiat 500 2022

Fiat 500 spor dizaynı ile özellikle genç kesimin ilgisini çekiyor. Hem iç hem de dış dizaynı spor olan araç, sürüş olarak da oldukça rahattır. Konforlu bir kullanıma sahip olan araç pek çok ilgi çeken renkte üretiliyor.

  • Fiyat olarak 359.900 TL olarak sunuldu. Metalik ve özel pastel renk kullanımı istendiği zaman ek olarak 4000 TL ödeme yapılması gerekiyor.

Fiat 500L 2022

Fiat 500L model olarak, mükemmel görüş açısı ve yol tutuşu ile oldukça ilgi çekiyor. Ayrıca manuel ve otomatik olarak da kullanımı mümkündür. Kolay bir sürüşe sahip olan araç, oldukça beğenilen bir modele sahiptir.

  • Fiyat olarak kampanyalı şekilde 432.900 TL ile satışa sunuluyor.

Fiat 500X 2022

Fiat 500X modeli şık tasarımı ile göz dolduruyor. İç kısmı oldukça konforlu şekilde üretilen araç, dış görünümü ile de oldukça ilgi çekiyor. Farklı bir estetik tasarıma sahip olan araç özellikle mavi rengi ile pek çok kişinin ilgi odağı olmuş durumda.

Fiyat olarak kampanyalı şekilde 470.900 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: Sıfır otomobilin fiyatı 56 bin lira!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.