Kripto Para Geleceği

Filecoin Geleceği 2022 – Filecoin Ne Kadar Yükselir?

Veri güvenliğinin sağlanması ve depolanması alanına yönelik hizmet vermeyi hedefleyen kripto birimi Filecoin’in, yakın gelecekte depolama piyasasında adından söz ettireceği bekleniyor. Geçtiğimiz yıldan bugüne dek yüzde 250 oranında değer kazanan Filecoin, işlem hacminin de yükselmesiyle birlikte Coin Market’te 37’inci sıraya yerleşmeyi başardı.

Filecoin Nedir?

Filecoin, veri güvenliği ve depolanması alanında hizmet veren blockhain ağını kullanarak bu alana farklılık getirmeyi hedefleyen ve bulut depolama piyasasına getirdiği yeniliklerle de adından söz ettirmeyi başaran bir kripto para birimidir. Öyle ki Filecoin 1 yıllık süre içerisinde yüzde 250 oranında değer kazanarak işlem hacmi bakımından Coin Market’te 37’inci sıraya yerleşmiştir.

Filecoin Nasıl Alınabilir?

Filecoin nasıl alınır sorusunu merak ediyorsanız öncelikle kripto borsalarını incelemelisiniz. Binance, Gate.io gibi dünyanın önde gelen kripto borsalarında yer edinen Filecoin, ülkemizde ise Binance TR ve BTC Turk Pro’da yer edinmektedir. Filecoin satın almak isteyenler belirttiğimiz kripto borsalarında bir kullanıcı hesabı oluşturarak FIL birimine yatırım yapmaya başlayabilirler.

Filecoin Kaç TL?

Filecoin, son 24 saatlik süre içerisinde oldukça hareketli bir grafik çizdi. Bitcoin’de yaşanan düşüşün etkisiyle 250 lira seviyelerine kadar gerileyen kripto birimi 280 lira seviyelerine kadar tırmanmayı başardı. Ancak piyasadaki durgunluğun da etkisiyle yeniden gerileme yaşayan Filecoin, güncel değeriyle 266 lira olarak işlem görüyor.

Filecoin Ne Kadar Yükselir? – Yorum

Filecoin yükselecek mi, Filecoin ne kadar yükselecek gibi sorular da yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Ancak kripto piyasaları uzmanlar tarafından ‘bilinmezlik’ olarak tanımlanıyor. Bu sebeple hiçbir kripto birimine yönelik gelecek tahmini yapılamıyor. Buna karşın vizyonu ve misyonu göz önünde bulundurulduğunda bulut depolama endüstrisine can katacağı tahmin edilen Filecoin’in yakın gelecekte ciddi oranda yükselebileceği tahmin ediliyor.

filecoin gelecegi grafik
filecoin geleceği 2022 – filecoin ne kadar yükselir? 3

Dogecoin Fiyat Tahmini – Dogecoin Yükselir mi

Burada yazılan içerik yatırım tavsiyesi değildir! Sadece bilgilendirici, araştırmalara dayanılarak bu içerik yazılmıştır. Yatırım tavsiyelerini sadece uzman kişiler vermektedir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.