Bilgi

Filmmodu neden açılmıyor? – Filmmodu kapandı mı?

Filmmodu giriş adresi bir süredir kullanıcılar tarafından açılamıyor. Yerli ve yabancı kategorilerde yüzlerce film ve dizi içeriğinin yer aldığı ücretsiz platform kimi zaman link güncellemesine gidebiliyor. Sitesi her ay yenilenen platforma bu sebeple bazen ulaşılamayabiliyor.

Filmmodu Kapandı mı?

Filmmodu sitesi sürekli yasal olmayan yöntemlerle filmler yayınlasalar da şuanda site kapanmadı. Yerli ve yabancı kategoride yüzlerce içeriği ziyaretçilerine sunan platform her ay düzenli olarak sitesini güncellemeye alıyor. Adresi de bu sebeple değişiklik gösterebilen Filmmodu yeni içerikleriyle hizmetlerini sürdürüyor.

Filmmodu Ekşi

Ekşi sözlük yazarları da Film Modu web sayfasını öneriyor. Dizi ve film içeriklerinin izlenebilmesine olanak tanıyan platform toplumun her kesmi tarafından ziyaret edilir hale geldi. Ancak sitenin yasal olmadığını ve içeriklerin de yasal olmadan paylaşıldığını hatırlatmakta fayda var.

Filmmodu Giriş Adresi Değişti mi?

Film Modu giriş adresi her ay olduğu gibi geçtiğimiz ay içerisinde de bakıma alındı. Adresini güncelleyen platform yeni domaini ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Filmmodu sitesine girerek yüzlerce filmi ve diziyi takip edebilirsiniz.

Film Modu güncel giriş adreslerini twitter’dan takip edebilirsiniz: https://twitter.com/filmmoducom

Dizipal Kapandı mı? – Dizipal Güncel Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.