Kampanyalar

Garanti Bankasında Kredi Kartı Olanlar Dikkat! 100 Lira Bonus Hediye Edileceği Duyuruldu!

Bankalar müşteri kitlelerini genişletmek için kampanyalar oluşturmaya, fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en değerli bankalarından Garanti Bankası, müşterilerine oluşturduğu avantajlı kampanyayı duyurdu.

Kampanyaya katılan müşteriler 100 liraya varan bonus kazanabilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için kampanya katılım şartlarını ve geçerlilik tarihini duyuran Garanti Bankası, müşterilerinden faturaları için otomatik ödeme talimatı vermelerini talep etmekte.

KATILIM ŞARTLARI

Kampanya ile hediye edilecek 100 lirayı bulan bonus fırsatından yararlanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri, bankanın talep ettiği bazı şartları yerine getirmek zorunda.

Fırsatlardan yararlanmak isteyenler diledikleri faturaları adına ödeme talimatı vermeli. Bir fatura için otomatik ödeme talimatı verenlere 15 lira, üç fatura için ödeme talimatı verenlere 50 lira, beş ve üzeri faturaları için ödeme talimatı verenlere ise 100 lira bonus verilecek.

Kampanyadan en fazla 100 lira değerinde bonus kazanılabilecek.

Kampanyadan Money Bonus, Bonus Genç, Bonus American Express, Bonus Flexi, Flexi kredi kartlılar yararlanabilecek.

Müşteriler birden fazla kredi kartıyla işlem yapmak isterlerse en fazla otomatik ödeme talimatı verilen karta göre hediye bonus kazanabilecek. Bu durumda kampanyaya iki adet kredi kartla birlikte katılım sağlamak mümkün olmayacak.

Kampanyaya katılım sağlanırken talimat verilen otomatik ödemeler kaldırılırsa, yeniden otomatik ödeme talimatı verilse dahi hediye bonus kazanılamaz.

Kampanyaya SMS ile başvuruluyor. SMS ile yapılan başvurularda, bankaya tanımlı telefon numarası üzerinden gönderilmeyen SMS’ler dikkate alınmayacak.

Faturalar için verilen ödeme talimatları kampanya süresi içerisinde kaldırılmamalıdır. Kaldırılan otomatik ödeme talimatı olursa 1 Aralık 2022 tarihinde dek hediye edilen bonus liralar geri alınacaktır. Bonus lira kalmadıysa hesaptan eksilecektir.

image 1
Garanti 100 TL bonus

NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?

Kampanya katılım şartlarıyla birlikte geçerlilik tarihlerini de paylaşan Garanti Bankası, kampanya kapsamındaki avantajlardan yararlanmak isteyen müşterilerinin 1 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında başvuruda bulunabileceklerini duyurdu.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2021, saat 23.59’a dek FATURA yazarak 3340’a kısa mesaj göndermeli ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı kredi kartı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vermelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.