Bilgi

Getir Çalışma Saatleri 2022

Getir Kaça Kadar Çalışıyor?

Getir çalışma saatleri Getir üzerinden alışveriş yapacak kişiler tarafından merak edilir. Özellikle gece sipariş vermeyi düşünenler için Getir markasının saat kaça kadar çalıştığı ile ilgili araştırmalar yapılır. Getir pandemiden sonra daha çok kullanılan bir uygulama olmuştur. Uygulama 7/24 tüketicilere hizmet verir. Getir uygulaması ilk defa 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulmuştur. Uygulama pek çok kişi tarafından sevildiği için kısa sürede ismini duyurmuştur. Özellikle pandemi döneminde pek çok kişi tarafından kullanılan bir uygulama olmuştur. İlk önce İstanbul’da hizmet veren uygulama şimdilerde Türkiye’de 21 şehirde hizmet verir.

Getir Çalışma Saatleri

Getir çalışma saatleri tüketiciler tarafından merak edilen konulardan biridir. Getir uygulaması normal dönemlerde sabah 08:00 ile gece 24:00 arasında hizmet verir. Ancak pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan dönemlerde Getir çalışma saatlerinde değişiklik olur. Hafta içi Getir uygulaması sabah 08:00 ile akşam 24:00 arasında hizmet verir.

Getir hafta içi çalışma saatleri:

  • Hafta içi sabah 08:00 ile akşam ise 24:00 arası

Getir hafta sonu çalışma saatleri saatleri:

  • Cumartesi-Pazar günleri 08:00-24:00’da hizmet vermektedir.

Cumartesi ve Pazar günleri uygulama aynı şekilde 08:00 ile 24:00 saatleri arasında çalışır. Getir yemek ise 07:00 ile 24:00 saatleri arasında hizmet veren bir uygulamadır. Çalışma saatleri sipariş verildikten en çok 15 dakika sonra kapınızda olur. Bunun yanında Getir uygulaması üzerinden kurye bilgileri ile kuryenin nerede olduğunu görmek de mümkündür.

Getir Çalışma Saatleri 2022

Getir uygulaması7/24 hizmet veren bir uygulamadır. Getir çalışma saatleri 2022 pandemi nedeniyle değişiklik gösterir. Getir uygulamasının günümüzde çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 24:00 arasındadır. Getir uygulaması Cumartesi günleri normal çalışma saatlerinde olduğu gibi çalışmaya devam eder. Ancak Pazar günleri uygulama çalışmaz. Hafta içi uygulama üzerinden istediğiniz saatte sipariş vermeniz mümkündür. Uygulama ile ihtiyacınız olan ürünlerin tamamı dakikalar içerisinde kapınıza getirilir.

Getir uygulaması özellikle pandemi döneminde yoğun bir şekilde kullanılmış olan bir uygulamadır. Bu nedenle Getir market hizmet saatleri de pek çok insan tarafından merak edilir. Getir yemek haftanın her günü 24 saat hizmet veren bir uygulamadır. Pandemi olan dönemlerde sokağa çıkma yasağına bağlı olarak uygulamanın saatlerinde de değişiklik meydana geldi. Online market siparişi olan Getir market uygulamasının 2022 yılındaki çalışma saatleri merak konusudur. Normal şartlarda Getir sabah 10:00 ile gece 24:00 saatleri arasında hizmet verir.

Getir Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Getir hafta sonu çalışma saatleri de tüketiciler tarafından merak edilen bir konudur. Getir hem hafta içi hem de hafta sonu çalışmalarını sürdürür. Haftanın her günü markete ya da restorana gitmek zorunda kalmazsınız. Dilediğiniz tüm ürünler Getir sayesinde kapınıza kadar gelir. Acil ihtiyaçlarınız için Getir uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun yanında markete gitmek istemiyorsanız Getir uygulaması üzerinden tüm ihtiyaçlarınız evinize kadar gelir. Getir uygulaması hafta sonu da çalışır. Cumartesi günleri de 24 saat hizmet verir. Bu sayede günün her saatinde dilediğiniz siparişleri verebilirsiniz.

Pazar günleri de Getir uygulamasının kaça kadar çalıştığı merak konusudur. Getir uygulaması Pazar günleri de 24 saat çalışır. Getir uygulamasını indirerek uygulama ile ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanında istediğiniz her saat uygulamayı kullanmanız mümkündür. Getir uygulaması günümüzde en fazla kullanılan uygulamalardan biridir.

Bu yazımızda sizlere getir çalışma saatleri, getir saat kaça kadar çalışıyor, konusuna değindik yazımızı faydalı bulduysanız bize oy veriniz.

Getir İlk Siparişe Özel 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.