Teknoloji Haberleri

Hat Taşıma Kampanyaları 2022

Türk Telekom hat taşıma kampanyaları cazip fiyatlar ile sizleri bekliyor. Sizler de Türk Telekom mobil kullanıcısı olmak ve avantajlardan faydalanmak istiyorsanız hemen Türk Telekom mobil hat alabilir ya da numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz. Numaranızı Türk Telekom’a taşımak ya da yeni başvurusu yapmak için internet sitesindeki formu doldurabilir veya mobil yazarak 6606 ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sizler  de hemen numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak veya yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom’un faturalı ve faturasız tarife paket ve kampanyalarından faydalanın.

Numaranızı Taşımak İçin Yapmanız Gerekenler 

Türk Telekom hat taşıma kampanyası siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlar. Online başvuru formunu doldurmanızın ardından müşteri hizmetlerimiz sizi arar ve hat taşıma başvurunuzu oluşturur.   Sim kartınız size teslim edildikten sonra en kısa sürede hat taşıma süreciniz başlatılır.  Türk Telekom tarafından 24 saat içinde belgelerinizin geçerliliği ve sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir.

Numara taşımanıza engel bir durum söz konusu olması durumunda kısa mesaj ile bilgilendirme alırsınız. Eğer kontroller sonucunda herhangi bir engel durumu yoksa mevcut operatörünüze  mobil numara taşıma talebiniz olduğu yönünde bilgi verilir. Numaranız Türk Telekom’a taşındıktan sonra sizin sunulan avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Eğer online başvuru yapmayı bilmiyorsanız bu durumda müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası

Türk Telekom hat taşıma kampanyası bol bol hediye veriyor. Türk Telekom hat taşıma kampanyası dahilinde abonelere 30 gün geçerli yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 750 SMS 750 dakika ve 15 gb hediye paket içeriği sunulur.

Üstelik kampanyadan faydalanan abonelerimizin hatlarına hat açılışını takip eden 2 ay süresi boyunca aylık tek seferde 30 Türk lirası ve üstü yükleme yaptıklarında o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 10 GB internet paketi yüklenir. 10 GB hediye faydasından kampanya katılım tarihinden sonra ayda bir kez olmak üzere 2 ay boyunca 2 kez yararlanılabilir. Hediye faydalar 30 gün sonra sona erer. 

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları 

Türk Telekom hat taşıma kampanyası büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin en çok müşteri sayısına sahip çisem operatörlerinden olan Türk Telekom numarasını taşıyanlara ve yeni hat alarak Türk Telekom’u tercih edenlere birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Türk Telekom aboneleri son derece cazip fiyatlarla numaralarını farklı GSM operatörlerinden Türk Telekom’a kolaylıkla taşıyabiliyorlar. Türk Telekom müşterileri isterlerse faturasız hatlarını faturalı tarifelere de taşıyabiliyorlar. Numaralarını Türk Telekom’a taşıyan kişiler kendilerine uygun birbirinden farklı tarifelerden birini üye olarak indirimli fiyatlardan faydalanabiliyorlar. 

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları 

Her yöne 1000 dakika 3 GB internet ve 250 SMS içeren tarifeye online platformda başvuru yaparak ilk 3 ay için yalnızca 29 Türk lirası ödersiniz. Başvurunuzu Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden yapmanız gereklidir. Sonraki 9 ay boyunca 33 Türk lirası daha sonraki 12 ay boyunca 41 Türk lirası aylık ödeme yaparak bu tarifeden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tarife kapsamında tarifenize ek olarak her fatura dönemi Sil Süpür’den 5 GB hediye internet kazanırsınız.

Üstelik e-dergi uygulamasında kullanabileceğiniz sınırsız internetiniz de paketinize dahil olur. Bu tarifeye yine Türk Telekom resmi internet sitesinden taahhütsüz olarak üye olmak istediğinizde İlk 3 ay için 49.98 Türk lirası ödersiniz. Sonraki aylar için ise 50 3.98 Türk lirası ödersiniz. Sizler de Türk Telekom’un sunduğu hat taşıma kampanyalarından faydalanmak için hemen numaranızı Türk Telekom’a taşıyın

Hat Taşıma Kampanyaları Kaynak: Fatih Ozdemir

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Superbox Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.