Kripto Para Geleceği

Hathor Coin Geleceği 2022 Ve HTR Coin Yorum

2020 yılında piyasaya sürülen bu coin, çıktığı ilk yıllarda düşük ücretlere kapı açmış olsa da özellikle bu dönemde yükselişe geçmiştir. Ayrıca Hathor ağının bir güzel yanı da kendisinden önceki işlemin onayını taşımasıdır. Yani siz bu ağda ne kadar çok işlem yaparsanız o kadar hızlı onay alırsınız.

Hathor Coin Fiyatı

Hathor Coinin fiyatı dakikada sürekli olarak değişkenlik gösterir. Bu farklılık birden dibe batıp birden zirveye çıkması gibi değildir. Örneğin son 24 saat içerisinde en yüksek ₺20.07’yi görmüşken en düşük ₺17.63’ü görmüştür.

Hathor Coin Nedir?

Hathor Network bünyesinde bulunan bir yerel kripto para birimidir ve erc-20 yazılımda çalışıp alt yapısı Phyton’dur. Herhangi bir merkezi olmayan kripto para birimi DEX üzerinde hizmet veren bir ağa bağlıdır. Bu ağın en büyük özelliği sıfır işlem maliyetinde olmasıdır. Birçoğumuzun internetten yana sıkıntısı uzun süre işlemler yapınca sistemin yavaşlamasıdır ancak Hathor ağı buna da çözüm bulmuştur ve işlem yoğunluğu ne kadar fazla ise işlemi yapma hızınız da o kadar fazladır.

Kaynak: Hathor Network

Hathor Coin Geleceği Nasıldır?

Her kripto para gibi riskleri vardır ama genel olarak olumlu bakılmaktadır. Gerek alt yapısından gerek işlem maliyetinin az oluşundan gerekse alımının kolay oluşundan şimdiden 14 bin yatırımcıyı kendine çekmiştir.

Özellikle bulunduğumuz yılın sonlarına doğru ciddi bir artış göstermesi yatırımcıların dikkatini oldukça üzerine çekmiştir. Uzmanlara göre sert bir düşüş yaşanmayacağı bu artışın ilerleyeceğini söylemek mümkündür. Ancak yine de çok risk almamalı ve grafiğin gideceği yönü iyi okumalısınız.

Hathor Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Kucoin, Bitmax, Coinmetro ve Coinex borsalarından güvenle Hathor coin satın alabilirsiniz. Alma işlemini gerçekleştirmek için önce üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra kimlik doğrulama ve yüz tanımlama işlemlerini yapmalısınız. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra yapacağınız yatırım kadar USD doları almanız gerekir. Bu USD doları ile Hathor coini güvenle satın alabilirsiniz.

Hathor Coin Yorum Haberleri Nasıldır?

Hathor coin özellikle son dönemlerde yaşadığı fiyat yükselişi ile gözleri üstüne çekmiş durumda. Bu yönüyle sosyal medyada ki olumlu yorumlara sebep olmuştur. Birçok kullanıcının görüşüne göre işlem maliyetinin düşük olması, alt yapısının güvenilir olması ve işlem yoğunluğunun fazla olmasıyla işlemin hızlanması yönüyle ilerleyen yıllarda daha da göz önünde bulundurulacağı görülüyor. Bazı ülkelerin yerel para birimi olarak coine geçmeleri de tüm kripto paraları daha değerli yapmıştır. Ancak unutmamalıyız ki bu kadar olumlu yönüyle birlikte olumsuz bazı yönleri de vardır. Bunları belirtecek olursak: her kripto parada olduğu gibi riskleri vardır. Şuan yükselişte ancak bir anda dibi de görebilir. Ayrıca yavaş yükselme göstermesi de Hathor Coinin risk almaktan hoşlanan yatırımcılar için olumsuz bir yön olabilir. Bu yüzden grafiği iyi okuyup düştüğü zaman yatırım yapıp yükseldiği zaman çekmek daha doğru olacaktır.

Wam Coin Geleceği 2022 ve Wam Coin Yorum

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın!

UYARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.