Teknoloji Haberleri

Hepsiburada Mağaza Açma

Hepsiburada Mağaza Açma Rehberi

Sizlere bu yazımızda Hepsiburada Mağaza Açma konusuna değineceğiz…

Günümüzde önceden olduğu kadar pandeminin de etkisiyle öncesinden de fazla e-ticaret oldukça rövanşta bir sektördür. Bu sektörde alıcılarda satıcılarda çok memnun olduğu için sektör hızla büyümüş ve ticaretin neredeyse baş kolu durumundadır. E-ticaret sayesinde farklı sektörlerde hız kazanmış büyüme yolunda ilerlemektedirler. Ticaretin online sistemi artık her şeye daha kolay erişim sağlayabildiği için kişiler ve kurumlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Her yönden avantaj sunan online Ticaret günümüzün serbest çalışma şekillerinden de en gözde olanıdır. Karşılıklı kazancın olduğu ve faydasının çok çok olduğu Hatta neredeyse hiç zararı olmayan bu sektör hem satıcı hem alıcıyı memnun bırakmaktadır. Durum böyle olunca herkes kazanç sağlamak için sanal mağaza açma internet sitesi kurma kendi satışını yapma mücadelesini vermeye girişmiştir. Ancak belli başlı güvenilir sitelerde mağazanızı açmanız çok daha mantıklı bir iştir. Kurulu bir sistemden ve hazır bir düzenden faydalanmak her zaman daha kazançlıdır.

Hepsiburada gibi büyük bir e-ticaret sitesinin sağladığı hazır müşteri potansiyelinden faydalanmak oldukça kazançlı bir işleri. Hepsiburada mağaza açma oldukça kolay bir sistem ne satıcı adaylarına sunulmaktadır. Hepsi Partner başvurunuzu yaptıktan sonra bütün aksiyon larınızı tek bir kanal aracılığıyla yönetir ve satışlarınızı arttırırsanız.

Hepsiburada Mağaza Açma Ücreti

Oldukça kazançlı bir iş olan hepsiburada’da mağaza açma işlemi tamamen ücretsizdir. Standart satıcıya kadın girişimciye hepsi Türkiye’den olan yöresel ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilecek siniz bu e-ticaret Sitesi sizlere satış imkanlarınızı artırabileceğiniz bir olanak sağlamaktadır. Kadın girişimcilere ya da hissesinin %50 1’i kadın 1 girişimciye ait olan firmalara daha fazla indirimli imkanlar sunulmaktadır daha fazla desteklenmektedir.

Hepsi Partner bölümünden yeni başvuru sayfasına tıklayarak Size uygun olan satıcı tipini seçmeniz dahilinde mağaza adınızı ve şifrenizi oluşturursunuz. Ücretsiz oluşturabileceğiniz gibi eğitim nereden Kargo fiyat avantajlarından anlaşmalı bankalar sayesinde müşterilerimize taksitle veya kredili alışveriş seçeneği Suna binmekten reklam araçları ile mağazanızın görünürlüğünü arttırabilmek ten hepsi Akademi sayesinde ücretsiz eğitim nereden güncel bilgilerden faydalanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu platform size sadece kazanç sağlamaktadır.

Hepsiburada Mağaza Açma Şartları

Pek çok Ticaret sektöründe olduğu gibi online Ticaret sektörüne giriş dede belli başlı şartların yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Özellikle Hepsiburada gibi online ticaretin Merkezi konumundaki bir Ticaret lisesinde mağaza açmak için belli Şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Örneğin bunların neler olduğunu size sunmamiz gerekecek olursa

  • Öncelikle bu adrese https://www.hepsiburada.com/nasil-online-satis-yapilir gidin.
  • Vergi levhanız bulunmalıdır
  • İmza sirküleri olmalıdır.
  • Faaliyet belgeniz sunulmalıdır.
  • Gerekli banka hesap bilgileriniz olmalıdır.
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Hepsiburada satıcı üyelik sözleşmeniz imzalı olmalıdır
  • Pazaryeri satıcı bilgileri formunuz eksiksiz olmalıdır.

Bu belgeler içinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur Örneğin hangi levhanın en eski bir önceki yıla ait olabilir. Imza sirküleri noter onaylı ve güncel tarihte aynı zamanda firma yetkili kişi ya da kişileri tarafından kaşeli imzalı ıslak imzalı olmalıdır. Şahıs firmaları imza sirküleri yerine imza beyannamesi de kullanabilmektedirler. Yine şahıs firmaları için eğer bir Ticaret Odası kaydı bulunmuyor ise faaliyet belgesi e Ticaret Sicil Gazetesi bölümlerini vergi levhası yüklenmesi yapılmalıdır. Faaliyet belgesi var ise bu Ancak son 6 aya ait olabilmelidir.

Pazaryeri satıcı bilgi formu ve üyelik sözleşmesi başvuru aşamasında hepsiburada.com dan alınmalıdır. Farklı yerlerden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz gerçekleştirmek için hepsiburada’nın resmi sitesi üzerinden işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde oluşabilecek aksilikler sadece sizi bağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.