Kampanyalar

Araç sahibi olmak isteyenlere Hyundai’den dev indirim müjdesi!

Dolar kurunun hızlı yükselişten en fazla otomobil sektörü etkilenirken, son bir buçuk aylık süreçte otomobillere 40 bin liranın üzerinde zam yapıldı. Sıfır araçlara yapılan yüksek zamlar sebebiyle ikinci el piyasasında da yükselişler yaşanırken, araç sahibi olmak isteyenler hayallerini erteledi.

Sektörün önde gelen temsilcileri tarafından yapılan açıklamalarda, otomobil fiyatlarına yapılan zamların yalnızca dolar kurunun hızlı yükselişinden kaynaklanmadığı belirtildi. Avrupa’da yaşanan magnezyum tedariki problemi sebebiyle otomobil üreticileri zor durumda kalırken, otomobil sektörü durma noktasına geldi. Otomobil üreticilerinin ihtiyaç duydukları magnezyumları Çin’den tedarik edememeleri sebebiyle yalnızca Türkiye’de değil, birçok ülkede sıfır otomobil bulunamaz hale geldi.

hyundai car 1608830480zcd
Hyundai indirim

Yaşanan üretim problemiyle birlikte sıfır araçlara yüksek zamlar uygulandı. Bununla birlikte salgının sürecinin getirdiği ekonomik zorluklarda otomobil fiyatlarına zam yapılmasına gerekçe oldu. Yapılan zamlarla birlikte Türkiye’de 200 bin liranın altında sıfır otomobil bulunamaz hale gelirken, ikinci el otomobil piyasası da durumdan etkilenerek fiyat yükselişleri yaşadı.

Ancak alınan yeni ekonomik önlemlerle birlikte kur fiyatları sert düşüş yaşarken, Avrupa’da yaşanan magnezyum krizinin de çözülmesiyle otomobil sektörü bir nebze de olsa rahatladı. Dev otomobil markaları internet sayfalarındaki ürün fiyatlarını güncelledi. Birçok marka indirim kararlarını duyurdu. İndirim duyurusu yapan markalara bir yenisi daha eklendi.

Güney Kore’ye ait Hyundai markası 150 bin liraya varan indirim kampanyaları oluşturduğunu duyurdu. Dev marka, i10 modellerinde ÖTV indirimleriyle birlikte toplamda 150 bin liralık fiyat düşüşleri yaşandığını açıkladı. İşte Hyundai’nin yaptığı indirimlerle yeni araç fiyatları…

car 1852923 1280
Hyundai’den dev indirim

HYUNDAİ’DEN 150 BİN LİRALIK İNDİRİM

Güney Kore’nin dev otomobil markası i10 modellerinde uyguladığı indirimleri duyurdu. Yapılan indirimlerle birlikte i10 model araçlarda 150 bin liraya varan fiyat düşüşleri yaşandı. Kocaeli’nde de üretim fabrikası bulunan dev otomobil markasının yeni fiyatları görenleri şaşırttı.

İŞTE FİYAT LİSTESİ

  • Markanın 1.0 MPI 67 PS Jump Benzinli Manuel modeli 244 bin 700 lira olarak listede yer alırken, kampanyalı fiyatı 240 bin 700 lira olarak gösteriliyor,
  • Jump Benzinli AMT 253 bin 800 lira olarak listede yer alırken, kampanya kapsamında 251 bin 50 lira olarak yer alıyor,
  • 1.2 MPI PS Style Benzinli AMT liste fiyatı 263 bin 800 lira olarak açıklandı. Modelin kampanya kapsamındaki fiyatı ise 258 bin lira 800 kuruş,
  • Elite Çift Renk Benzinli AMT modelin listedeki fiyatı 330 bin 850 lira iken, kampanya kapsamında ürünün fiyatı 262 bin 158 liraya kadar düşürüldü,
hyundai i10
araç sahibi olmak isteyenlere hyundai’den dev indirim müjdesi! 5

ÖDEMEYİ ERTELEME FIRSATI

Garanti BBVA müşterilerine ek olarak ödemeyi erteleme fırsatı sunan Hyundai, ocak ayında satın almak isteyen kişiler için 6 ay ödeme erteleme fırsatı sunarak; temmuz ayında ödemelerine olanak sağlıyor. Ayrıca ödemelerdeki faiz oranı ise yüzde 1,75’e kadar düşürülebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.