Teknoloji Haberleri

İnat TV açılmıyor, ne yapmam gerekir? 2022

İnternet üzerinden canlı maç yayınları izlemek isteyen milyonlarca kişi inat TV gibi uygulama arayışına giriyor.

Gelen güncelleme ile erişimde problem yaşanan İnat TV’ye girmekte zorlananlar ise İnat TV’nin nasıl açılacağına yönelik yöntemleri araştırıyor. Ancak İnat TV’ye güncel olarak herhangi bir erişim problemi bulunmamaktadır. İnat TV’ye girişte erişim problemi yaşayanların sorunları muhtemelen şu sebeplere dayalıdır:

 • Mobil cihazda problem,
 • Sürüm güncellemesi,
 • Ön belleğin dolu olması,
 • Uygulama izninin verilmemiş olması,

İnat TV Donma Sorunu

İnat TV’de maç yayını izlerken donma yaşayanlar sorunun çözümünü merak ediyor. Donma sorunlarıysa genel olarak internet hızına dayalı yaşanmaktadır. Yayını izleyen sayısı arttıkça yayın daha fazla internet hızı bekler. İnternet hızı yavaş olanlarda ise problem yaşanabilir. Ancak donma sorunu için başka sorunlar da yaşanıyor olabilir.

 • Cihazda depolama alanında azalma varsa donma olabilir,
 • Uygulama sayısı fazlaysa donma olabilir,
 • Ön bellek dolduysa donma olabilir,

Sorunların ortadan kaldırılması için cihazdaki verilerin azaltılması gerekir. Uygulama sayısı azaltılır, ön bellek temizlenirse donma bir nebze azalacaktır. Cihazdaki depolama alanı doluysa cihazı fabrika ayarlarına çevirmek fayda olabilir.

İnat TV Nasıl İndirilir?

İnat TV’yi indirmek isteyenler cihazlarındaki özellikleri takip etmeliler. Android cihaz sahipleri şu adımları takip ederek programı cihazlarına indirebilir:

 • Google Play Store uygulaması içerisinde arama butonuna ‘İnat TV Pro’ yaz,
 • Turuncu zeminde futbol topu içeren simgeye tıklayarak ilgili uygulamayı indir,
 • Gerekli kurulumu yap,
 • Telefonun ayarlar kısmında yer alan uygulamalar kısmında uygulama iznini ver,

İOS işletim sistemine sahip cihazlar ise APP Store üzerinden aynı işlemleri tekrar ederek uygulamayı cihazlarına indirebilir. Uygulama indirildikten sonra mutlaka uygulama izni verilmelidir. Aksi halde uygulama cihazda çalışmayacaktır.

İnat TV Canlı Maç İzle

Uygulamayı cihazına indirenler ise canlı maç yayını izleyebilir. Uygulamanın ana sayfasında ‘Canlı Maç Yayınları’ seçeneği yer alacaktır. İlgili seçeneğe giriş yaparak uygulamaya girilen tarihteki maçlar takip edilebilir. Ayrıca uygulama içerisinde paralı olan TV kanallarının 7/24 yayınları da mevcuttur. Yayınları takip etmek isteyenler uygulama içerisinde üyelik oluşturmalıdır. Üyeliğe giriş yapıldıktan sonra ise yayınlar kesintisiz takip edilebilir.

Uyarı: Yeniteknoloji.com olarak kaçak, şifresiz yayınlar izlemenizi önermiyoruz. Yasal olarak satın alıp kesintisiz yayınlar izleyebilirsiniz.

Netflix Bedava Premium Hesaplar

Bir Yorum

 1. YENİ GELEN GÜNCELMEDE CİHAZIMIZDA BULUNAN ROOT YAZILIM SEBEBİLE ÇALIŞMIYOR ROOT KALDIRILINCADA CİHAZ BOZULUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM YENİ BİR GÜNCELEME YADA ÖNCEKİ VERSİYONDA ÇALIŞMASI GEREKMEKTE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.