Teknoloji Haberleri

Instagram Gizli Hesapları Görme

Instagram gizli hesapları görme, gizli hesap görüntüleme programı, uygulaması, nasıl görüntülenir gibi güncel konuların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesapları Görme

Instagram neredeyse herkesin kullandığı ve bir profile sahip olduğu sosyal medya uygulaması. Uygulama içerisinde oluşturduğunuz profilleri dilerseniz gizli dilerseniz herkesin görebileceği şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Fakat genel olarak pek çok kullanıcı Instagram hesabını gizli olarak kullanmakta. Doğal olarak gizli hesapları görmek konusunda insanlar da çözümler aramakta. Instagram gizli hesapları görmek için kullanabileceğiniz birbirinden farklı bir kaç yöntem bulunuyor. Bunların bazıları için uygulamalar indirmeli ya da internet sitelerine giriş yapmalısınız, bazıları ise tamamıyla sizin sosyal zekanızla alakalı.

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulaması

i̇nstagram gizli hesapları görme
instagram gizli hesapları görme 3

Bu uygulama piyasaya çıkalı biraz zaman geçmiş olsa da pek çok kullanıcı tarafından bilinmiyor. Uygulama mantığı aslında çok basit olarak çalışsa da şimdiden söylemeliyiz ki uygulamayı kullanmak çok da güvenli değil. Çünkü uygulamayı kullanmak için bir instagram hesabına sahip olmalısınız ve bu hesapla uygulamaya giriş yapmalısınız, uygulamaya giriş yapan pek çok kullanıcı bir süre sonra hesabının çalındığını belirtiyor.

Uygulama çalışma mantığı ise aslında çok basit, siz uygulamaya giriş yaptığınız zaman takip ettiğiniz profillerin her birisini kaydediyor, sizden önce giriş yapan binlerce insanınkini kaydettiği gibi, bu sayede neredeyse tüm gizli hesaplar görülebilir duruma geliyor. Mesela siz A kişisini takip ediyorsunuz ve bir başkası geliyor A kişisini görüntülemek istediği zaman uygulama sizin hesabınızdan verileri çekerek görüntülemek isteyen kişiye gösteriyor.

Uygulamaya geçmeden önce unutmamanız gereken bir kaç nokta bulunmakta. Uygulamaya giriş yaparken yeni hesapları kabul etmiyor, bu yüzden yeni hesap açıp giriş yapmanız mümkün değil. Sizin için önemli olan bir hesapla kesinlikle giriş yapmayın, uygulamaya giriş yapılan hesaplar daha sonrasında çalınabiliyor. Uygulamada her profili göremeyebilirsiniz, eğer profilini görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden hiç kimse bu uygulamayı kullanmıyorsa, instagram gizli profili görmeniz mümkün olmayacaktır.

Uygulama sayesinde sadece paylaşımları değil, paylaşımlarını kimlerin beğendiğini, hikayelerini, profiline sabitlediği hikayelerini görebilirsiniz. Dilerseniz profilinde paylaştığı fotoğraf ve videoları da indirebilirsiniz. Uygulama her gün sizlere belirli sayıda bir hak veriyor daha fazla profil görüntülemek için para ödemeniz gerekiyor. Zaman zaman takılmalar ve donmalar oluyor bu yüzden kapatarak hakkınızı boşa harcamayın.

Instagram gizli hesapları görme uygulaması Lili-app. Uygulama ilk çıktığı zaman android mağazasında indirilebilir konumda olsa da artık değil. Kendi sitelerine de erişimleri Türkiye’den kapatılmış durumda bu yüzden uygulamanın APK’sını internet üzerinden indirmeniz gerekiyor veya VPN ile tarayıcı üzerinden giriş yapmalısınız.

Uygulama maalesef iOS platformunda bulunmuyor fakat bir VPN uygulaması indirerek yine web sürümünden uygulamaya erişebilirsiniz. Fakat unutmayın giriş yaparken minimum 50 takipçinizin olduğu bir hesap girmeniz gerekiyor ve bu hesap yüksek ihtimalle çalınacak.

Uygulamanın internet üzerinde bir çok sahte sitesi ve kopyası yapılmış durumda, bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor, hem çalışmıyorlar hem de direkt olarak hesaplarınızı çalıyorlar.

Bir Yorum

  1. Ayrı ayrı nick şekillerinin olması çok hoş ve güzel bundan sonraki nick olurturma adresim yeni teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.