Personel Alımları

İŞKUR Duyurdu! KPSS Şartsız 4 Bin Lira Maaşla Memur Alımı Başladı!

İŞKUR’un yayımladığı ilanlar kapsamında 4 bin lira ile 8 bin lira arasında değişiklik gösteren maaşlarla memur alımı yapılıyor.

İŞKUR harekete geçti. KPSS şartlı ve şartsız 4 bin lira ile 8 bin lira arasında değişen maaşlarla aralıkla memur alımı yapıyor. İŞKUR’un yaptığı ilanlarına başvuruda bulunabilmek için kurumun resmi web internet sayfasında profil oluşturulması gerekiyor.

EN AZ 4 BİN LİRA

İŞKUR’un yayımladığı ilanlarda alınacak personellere en az 4 bin lira aylık ücret verileceği, ücretin 8 bin liraya dek çıkabileceği aktarıldı. Kurumun yayımladığı ilanlara başvuran adaylar gerekli şartları karşılıyor olmalı ve ikametgah adreslerine uygun kurumlara başvuruda bulunmalıdır.

BAŞVURU ŞARTLARI

  • İŞKUR’un yayımladığı ilanlarda şu şartlar aranıyor:
  • Başvuran kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı,
  • 18 yaşından büyük olmalı,
  • En az ilköğretim mezunu olmalı,
  • Affa uğramış olsa dahi devlete karşı anayasal düzene ve işleyişe karşı suçlar işleyenler, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar, casusluk, hırsızlık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlara sahip kişiler başvuramaz.
  • Kamusal haklardan mahrum olmamak,
  • Emekli,yaşlılık ve malullük aylığı almıyor olmak.
  • Başvuru esnasında kurumu yanıltıcı bilgi verenlerin başvuruları iptal edilecek, sonrasında anlaşılan yanıltıcı bilgilerde ise cezai işlemler uygulanarak başvuran kişinin işine son verilecektir.

İŞKUR PROFİLİ OLUŞTURMASI GEREKİYOR

İlanlara başvurmak isteyen vatandaşların İŞKUR profili oluşturması gerekiyor. İŞKUR Kurumun web internet sayfasına girerek profil oluşturanlar, kurumların ilanlarını inceleyerek kendilerine uygun olan iş ilanına başvurabiliyor.

İŞKUR İLANLARI

Kurumların aradığı şartlar ve pozisyonlar farklı olduğu için herkes İŞKUR arama motorundan kendi ikamet, yaş ve öğrenimine göre arama yapabiliyor. İŞKUR üzerinden profil oluşturmak ve aranan şartlara uygun pozisyona başvurabilmek için aşağıda ki linklerden ilanlara ulaşabilirsiniz.

MEMUR ALIMLARI İÇİN TIKLAYIN

KAMU DIŞI İŞÇİ ALIMI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.