Yaşam

Kenan Işık uyandı mı? Kenan Işık Son Durumu – 2022

8 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sonucu yoğun bakıma alınan ve 8 yıldır komada olan ünlü aktör Kenan Işık’ın durumu hakkında açıklamalarda bulunan yorumcu Ozan Zeyrek, bu tip durumlarda hastaların zayıfladığının ve sıklıkla yaralandığının görüldüğünü ancak Kenan Işık’ın 8 yıldır aynı durumda olduğunu duyurdu.

Kenan Işık Neden Komaya Girdi?

8 yıl önce bir saat spor yaptıktan sonra rahatlamak için saunaya giren Kenan Işık, dengesini kaybederek başını yere çarptı. Yaşanan olayın ardından beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı. 21 Mart 2014’te komaya giren Kenan Işık, 8 yıldır komanın etkisinden çıkamadı. Komada olan ünlü oyuncu için hayranları son durumunu merak ediyordu. Yorumcu Ozan Zeyrek’ten bir açıklama geldi.

kenan isik son durumu 2022 1
Kenan Işık uyandı mı? Kenan Işık Son Durumu

Kenan Işık’ın Son Durumu

Aile yakını da olan Ozan Zeyrek, Işık’ın son durumu hakkında bilgiler verdi. Kenan Işık’ın çok iyi bakıldığına değinen Zeyrek, 8 yıldır komada olan ünlü oyuncunun durumunda olan diğer hastalarda yaralanma ve zayıflama gibi olayların yaşandığını ancak Kenan Işık’ın son derece iyi bakıldığı için 8 yıl önceki haliyle aynı olduğunu belirtti. Işık’ın düzenli olarak tıraş edildiğini belirten Zeyrek, beslenme düzenine de dikkat edildiğini aktardı. Kenan Işık, halen komada. Ve ne zaman uyanacağı kimse tarafından bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.