Bilgi

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir – Konuşanlar Bedava Nereden İzlenir – 2022

Son yıllarda üne kavuşan Hasan Can Kaya’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programı Türkiye’nin en çok izlenen içerikleri arasında yer bulmayı başardı. Öyle ki Youtube platformunda ücretsiz olarak izleyicilere sunulan program, Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmeyi başardı ve Exxen platformu tarafından satın alındı.

Konuşanlar Nereden İzlenir?

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital içerik platformu Exxen, birçok Youtube programını bünyesine kazandırdı. Bu programlardan  birisi de Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı. Programın hiçbir duyuru yayımlamadan Exxen platformuna geçmiş olması sebebiyle birçok kullanıcı nereden izlenebileceğini merak etti. Konuşanlar programı Exxen platformunda aktif olarak yayınlanmaya devam etmektedir.

Konuşanlar Bedava İzlemek

Exxen’in sunduğu paketlere ödeme yapmak istemeyen veya maddi durumu yeterli olmayan kişiler Konuşanlar bedava nasıl izlenir sorusuna yanıt aramaya başladı. Konuşanlar ücretsiz izlemek için birçok yasal olmayan platform bulunmaktadır. Dizipal, Exxenbox gibi çok sayıda yasal olmayan platform vasıtasıyla Konuşanlar programını bedava izleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Exxen platformunda haftalık olarak 1 liraya üyelik oluşturabilirsiniz. Ancak 1 liralık üyeliğin 7 günlük süresi olduğunu  hatırlatalım. 7 günlük süre içerisinde Exxen içerisinde bulunan tüm platformları ve üyeliği oluşturduğunuz tarihe kadar paylaşılan tüm içerik ve bölümleri yalnızca 1 liraya izleyebilirsiniz. Sürenin ardından üyeliğinizi iptal ederek talep edilebilecek diğer masrafları ödemekten kaçınabilirsiniz.

exxen ucretsiz nasil izlenir 2022
Exxen Ücretsiz Nasıl İzleyebilirim?

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Ünlü komedyen Tolga Çevik’in Tolgshow programı, Konuşanlar, Sihirli Annem ve daha pek çok içeriğin yer aldığı Exxen’de aylık ve yıllık üyelik paketleri oluşturabilirsiniz. Exxen’de talep edilen üyelik ücretleri ise şu şekilde:

Exxen’de dört farklı üyelik paketi bulunmaktadır. Bu üyelik paketleri Reklamlı yıllık/aylık, Reklamsız yıllık/aylık olarak kategorilere ayrılmaktadır.

  • Reklamlı yıllık üyelik 198 lira (12 aylık toplam ödeme tutarıdır)
  • Reklamlı aylık üyelik 20 lira
  • Reklamsız yıllık üyelik 240 lira (12 aylık toplam ödeme tutarıdır)
  • Reklamsız aylık üyelik 30 lira

Ancak bu ücretleri ödemeden Exxen izlemek isteyenler farklı seçenekleri araştırmaktadır. Exxen ücretsiz izlemek isteyenler yasal olmayan sitelerden içerikleri takip edebilirler. Yasal olmayan pek çok platformda Exxen içeriklerini bulabilir ve takip edebilirsiniz. Ancak bu sitelerde bulunan reklamlardan veya içeriklerden ötürü cihazların zarar görebileceğini belirtelim.

Filmmodu kapandı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.