Kullanım Şartları

Yeniteknoloji.com web sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz. Siteyi herhangi bir şartla kullanmış olan kullanıcılar aşağıda ki şartları kabul etmiş olur. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

  • Web sitemiz yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir durumda anlık olarak bu şartlar değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş olacaktır.
  • Web sitemizde yayımlanan tüm bilgilerin telif hakkı yeniteknoloji.com’e aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site bilgilerinin, içeriklerinin herhangi bir şekilde ticari veya kişisel olarak kopyalanması veya çalınması suçtur, bu durum tespit edildiği taktirde tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.
  • Web sitesinin kullanan, kullanıcılar yeniteknoloji.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle sorumludur. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcının kendisine aittir.
  • Web sitesinde yapılan yorumlar da kullanıcıların kendisi sorumludur, Argo, Şiddet, Marka Karalaması vb. gibi yorumların sorumlusu yine kullanıcılardır. Yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.
  • Yeniteknoloji.com web sitesinde yapılan yorumların, tüm ziyaretçilerin ip adresi bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılır.
  • Siteye yapılan herhangi bir saldırıdan ciddi ölçüde hizmetlerin yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve girişim yasaktır. Otomatik araçlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması durumunda veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
  • Web sitesi üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden alınamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermekle sorumludur.
  • Bu sitede yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.