Kripto Para Geleceği

Manchester City Coin Geleceği – City Token Yükselir mi 2022

Manchester city coin geleceği hakkında bu içeriğimizde çeşitli bilgiler verdik. Manchester City taraftar tokeni olarak tanımlanan CITY Coin, Socios projesine ve bu projenin hizmetlerine olanak sağlamak için çıkarılmış bir tokendir. Ayrıca bu token, pakt idaresinde oy kullanma olanağı da sağlamaktadır. Genel manasıyla üyeli anahtarı rolünde olan CITY Coin nedir sorusunun cevabını açıklayalım.

Manchester City Coin Fiyatı

Manchester city coin fiyatını güncel olarak aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz.

Manchester City Coin Nedir?

Bu coin, 2020 yılında Premier Lig’deki başarısıyla tanınan futbol kulübü Manchester City sayesinde kripto piyasasına girmiştir. Ardından 2021 senesi içerisinde CITY Coin adlı bir token piyasaya sürülmüş ve büyük kripto borsalarında listelenmiştir. Dilerseniz CITY Coin hakkında bilmemiz gereken önemli bilgileri sıralayalım.

  • Chiliz blok zincirinde çalışan CITY Coin, Socios.com adlı bir platform tarafından verilen bir hayran simgesidir.
  • CITY token sahipleri, Manchester City kulübü tarafından sunulan anketlerde akıllı sözleşmeler yöntemi ile oy kullanma hakkına sahip olabilirler.
  • CITY, ethereum ağı üzerine inşa edilen bir tokendir. Ayrıca bu token sahiplerine hayran kararı anketlerinde görüşlerini dile getirme ve oyuncularla tanışma fırsatı, VIP ayrıcalıkları, imzalı özel hayran ürünlerine erişim imkanı, stadyum turları da sunmaktadır.
  • NFT oluşturmak için kullanılabilir.
  • Tokenin değiştir özelliğe sahip olması, hayranların ticaret yapmasına izin verir. Bu şekilde hayranlar, kripto para dünyasından mal ve hizmet satın almanın yanı sıra, aralarında işlem yapmak için bu tokeni kullanabilirler.

Manchester City Coin Yorum

Premier Lig’in önemli kulüplerinden biri olan Manchester City, son on yılında dört Premier Lig şampiyonluğu kazanmıştır. Bu takımın aynı zamanda büyük bir hayran kitlesi olduğunu söyleyebiliriz. Hayranlarına yönelik bir CITY Coin yorum haberinde, coinin taraftarlara sunduğu diğer avantajlar ile oy kullanma ve anketlerde söz sahibi olma hakkına değiniliyor.

Manchester City Coin Hangi Borsada?

Manchester city coin elde etmek isteyen kullanıcılar, çeşitli kripto para borsalarından işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun için sıraladığımız borsalara göz atabilirsiniz.

  • FTX
  • Binance
  • Gate.io
  • Tokokripto

Manchester City Binance borsası üzerinden BNB ve BTC gibi kripto para birimlerini kullanarak satın alabilmeniz mümkün.

Manchester City Token Grafik

Manchester City token grafik izlemek ve düşüş ve artışları incelemek için aşağıdaki tablodan bu coini takip edebilirsiniz.

Wing Coin Geleceği 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.