Teknoloji HaberleriBilgi

Martı Bedava Sürme – Martı Ücretsiz Sürüş 2022

Son dönemde sokaklarda sıklıkla karşılaştığımız Martı araçları hepimiz tarafından merak konusu olmuştur. Deneyimleyen herkes ise Martı’ya hayran kalarak defalarca kez binmek istemiştir. Ancak yeni yılla birlikte her alanda olduğu gibi Martı’ya da zam yapılmış ve artan maliyetler karşısında gösterilen talepte doğru orantılı olarak azalmıştır.

Martı’da bu noktada yeni bir uygulama başlattı. Martı’nın sunduğu kampanyalardan yararlanarak bedava sürüş hakkı kazanabiliriz. Martı kampanyalar kısmında yer alan adımları takip ederek 5 liralık hediye çeki göndermektedir. 5 liralık hediyeleri biriktirerek bedava sürüş deneyimlerinden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Martı Ücretsiz Sürüş Kazanmak

Martı ücretsiz sürüş deneyimlerinden faydalanabilmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerinden biri ya da birkaçından faydalanarak daha fazla kazanç sağlayabilir ve daha uzun süreler boyunca ücret ödemeden seyahat edebiliriz. Martı yeni yılla birlikte ücretlere zam yapsa da promosyon olanaklarını da arttırmıştır.

Martı Arkadaşını Davet Et Ücretsiz Sürüş Kazan

Martı uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz sürüş imkanı kazanabilirsiniz. Tabii ki bunun için Martı sizin hesabınıza belirli miktarlarda bir bakiye yüklemesi yapıyor. Güncel durumda bu bakiyenin tutarı 10 liradır. Uygulamaya bir veya birden fazla arkadaşınızı davet ederek 10 lira hediye çeki kazanabilir ve dilediğiniz zaman bu hediye çekini kullanarak ücretsiz sürüş deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Martı uygulamasında arkadaşınızı davet ederek 10 lira hediye çeki kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Martı uygulamasına giriş yap. Bir hesabın yoksa hesap oluştur,
 • Sol üst köşede yer alan üç çizgiye tıklayarak menüye eriş,
 • Menü panelinde yer alan ‘Promosyonlar’ seçeneğine dokun,
 • ‘Arkadaşını Davet Et’ seçeneğinin hemen yanında yer alan yeşil renkteki ‘Davet Et’ butonuna tıkla ve bir arkadaşını davet et,
 • Arkadaşını davet ettikten sonra hesabına 10 lira ilave edilecektir,
 • Aynı zamanda bu indirimden davet edilen kişi de faydalanabilir. Aynı adımları tekrar ederek ‘Arkadaşını Davet Et’ seçeneğine erişen kişiler yeşil renkteki ‘Davet Et’ butonu yerine hemen altında yer alan ‘Davet Kodu Gir’ seçeneğine tıklayarak bu alana gönderilen kodu girmeleri halinde 10 liralık hediye çeki kazanırlar,
marti ucretsiz binme
Martı Bedava Sürme

Martı 10 Lira Kampanyası

Martı’nın promosyonlar kısmında her ay farklı kampanyalar bulabilmek mümkün. Güncel durumda Martı’nın 10 liralık başka bir kampanyası daha bulunmaktadır. Bu kampanyaya katılarak bir 10 lira daha kazanabilmemiz mümkün. Bunun için de aşağıdaki adımları takip edelim:

 • Martı uygulamasına gir,
 • Sol üst köşedeki üç çizgiye tıkla ve menü panelini aç,
 • ‘Promosyonlar’ seçeneğine tıkla,
 • Bu alanda yer alan ‘Kampanyalar’ paneline dokun,
 • Güncel durumda yer alan ’10 Lira Hediye’ kampanyasına dokunarak bu kampanyaya başvuruda bulun ve 10 lira hediye kazanarak doya doya harca,

Vodafone Martı 10 Lira Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen operatör şirketlerinden Vodafone’da Martı için kampanya oluşturmuştur. Bu kampanyaya katılmak için Vodafone Freezone müşteri olmak yeterli olacaktır. Freezone müşterileri Vodafone uygulamasına giriş yaparak bu alandaki kampanyalar arasında yer alan ‘Mart 10 Lira’ kampanyasına başvurmaları halinde hediye kod kazanacaklardır. Bu kodu kullanabilmek için de aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

 • Martı uygulamasına gir,
 • Sol üst köşedeki üç çizgiye tıkla ve menü panelini aç,
 • ‘Promosyonlar’ seçeneğine tıkla,
 • Vodafone tarafından size gönderilen kupon kodunu ‘Kuponlarım’ kısmında yer alan ‘Kupon Kodu Gir’ alanına doğru ve eksiksiz şekilde gir,

Tüm bu işlemlerin ardından toplamda 30 liralık hediye çeki kazanabilirsiniz. 30 liralık hediye çekiyle de Martı araçlarını dilediğiniz kadar kullanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Martı Nedir?

Martı, birçok ilde bulunan ve seyahat etmek için kullanılabilecek elektronik scooter uygulamasıdır. Ayrıca son dönemde Martı elektronik motorlarına da sokaklarda yer vermeye başlamıştır. Martı’nın seyahat imkanlarından faydalanmak için Store mağazalarından cihazınıza uygulamayı indirmeli ve bir hesap oluşturarak bu hesaba da kredi kartınızı entegre etmelisiniz. Bu adımdan sonra ise sokakta gördüğünüz Martı araçlarını uygulamaya okutarak kullanabilirsiniz. Tabii ki seyahat ettiğiniz kilometre ve dakika başına belirli bir ücret ödersiniz. Ancak bu ücreti ödemeden de seyahat edebilir ve Martı araçlarını kullanarak keyifli vakit geçirebiliriz.

Paribu Çöktü Açılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.