EkonomiKampanyalar

Ziraat Bankası Daire Satıyor: Merkezi konumdaki daire sadece 300 bin lira!

Gayrimenkul fiyatları son bir yıllık süreçte hızlı bir şekilde artış gösterdi. Özellikle Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde ev fiyatları dudak uçuklatıyor. Ev hayali kuran vatandaşlar ise artan masraflar karşısında çaresiz kalıyor. Ancak bu noktada bankalar devreye giriyor. Bankalar uygun fiyatlarla daire satışları gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası’nın son yayımladığı ilanda Bolu’nun merkezi konumundaki 2+1 dairenin fiyatı 300 bin lira olarak belirtildi.

Ziraat Bankası Gayrimenkul Satışları

Ziraat Bankası, gayrimenkul satışları yapıyor. Banka, borcunu ödeyemeyen müşterilerinden kalan hacizli daireleri ilan sitesinde satışa sunuyor. Bugüne dek milyonlarca kişinin ev sahibi olduğu satışlar, teklif yöntemiyle yapılıyor. Açık arttırmada en fazla fiyatı veren kişi dairenin sahibi oluyor.

300 Bin Liraya 2+1 Daire

Ziraat Bankası’nın mart ayı ilan listesinde yer alan Bolu’daki dairenin fiyatı görenleri şaşırtıyor. 2+1 olarak düzenlenen daire, Bolu’nun merkezi konumunda yer alıyor. Dairenin büyüklüğü 80 metre kare olarak belirtildi. Kiracının da bulunduğu daire zemin katta bulunuyor. 2015’te inşa edilen dairenin kat mülkiyeti de satın alan kişiye devredilecek.

daire satiliyor
Ziraat Bankası Daire Satıyor

Nasıl Teklif Verilir?

Ziraat Bankası’nın gayrimenkul satışlarından faydalanarak ev sahibi olmak isteyenler bankanın oluşturduğu internet sayfasına giriş yaparak ihaleye katılabilirler. Habere konu olan dairenin ihalesine katılmak isteyenler 18 bin liralık teminat bedelini yatırmak zorunda. Ayrıca ihale için verilen en son teklifin en az bin lira üzerinde bir teklif verilmesi de gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI İLAN SAYFASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.