Bilgi

Messenger Dondurma Linki 2022

Messenger, Facebook platformunun kullanıcıları arasında sohbet edebildikleri ve hikaye paylaşımı yapabildikleri bir uygulamasıdır. Uygulama Facebook hesabıyla birlikte kullanılabilmektedir. Messenger uygulaması Whatsapp ve Telegram gibi farklı sohbet uygulamalarının ortaya çıkmasıyla birlikte önemini her geçen gün yitirmektedir. Bu sebeple kullanıcılarda cihazlarında depolama alanları ayırabilmek için Messenger uygulamasındaki hesaplarını dondurmak istemektedir.

Messenger Dondurma 2022

Messenger uygulamasında bulunan hesabınızı devre dışı bırakabilmek için öncelikle Facebook hesabınızı dondurmanız gerekmektedir. Facebook hesabınız aktifken Messenger uygulamasında bulunan hesabınız da aktif olarak kalacaktır. Bu sebeple Messenger uygulamasını dondurabilmek için öncelikle Facebook hesabınızı devre dışı bırakmanız gerekir. Facebook hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra aşağıdaki adımları takip ediniz:

  • Sohbet panelinin sol üst kısmında bulunan hesap resmine tıklayınız
  • ‘Yasal Bilgiler’ yazan butona erişiniz
  • Ekranda bulunan seçenekler arasında ‘Messenger’ı Dondur’ yer alacaktır. Hesabınızı devre dışı bırakabilmek için ilgili seçeneğe tıklayınız

Dondurulan Messenger Nasıl Açılır?

Facebook ve Messenger hesaplarınızı kalıcı olarak kapatmamaktadır. Hesabınızı devre dışı bırakan platformlar, yeniden giriş yapmanız durumunda devre dışı bırakılan hesabı yeniden aktif hale getirecektir. Bu sebeple Messenger hesabınızı yeniden aktif hale getirmek için kullanıcı bilgilerinizi doğru girerek hesabınıza yeniden erişim sağlamanız yeterli olacaktır.

Messenger Dondurma Linki

Messenger hesabınızı dondurabilmek için uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Uygulama cihazınızda bulunmuyorsa hesabınızı devre dışı bırakabilmeniz mümkün değildir. Ancak uygulamayı kullanmamanız durumunda profiliniz bir başkasının cihazından giriş yapılmadığı sürece pasif halde olacaktır.

Eski Facebook’umu Geri Yükle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.