Teknoloji Haberleri

Netflix Bedava Premium Hesaplar (Güncel Yeni Hesaplar 2022)

Netflix Bedava Premium Hesaplar ( Güncel Liste )

Netflix Bedava Premium Hesaplar ( Güncel Yeni Hesaplar ), için belirli bir mail adresi ve şifreye sahip olmanız gerekir. Netflix, dünyanın en çok kullanılan dizi uygulamasıdır. Netflix eskiden ücretsiz üyelik sağlayan bir uygulamaydı. Operatörün premium tarifesine kayıt olduğunuzda bu özellik de ücretsiz olarak sunulmaktadır. En sevdiğiniz dizileri buradaki listedeki hesapları kullanarak Netflix’te takip edebilirsiniz.

Yakın zamana kadar dizi sürekli deneme hesapları oluşturularak izlenebiliyordu. Ancak Netflix bu özelliği Türkiye’ye kapattı. Bunun nedeni, deneme hesabı açılıp süresi dolduğunda yeni bir hesap açılacak olmasıdır. Bu da Netflix için büyük ekonomik kayıplar anlamına geliyor. Çünkü kullanıcılara özel dizi ve filmler üreten Netflix’in ücretsiz olarak kullanılmasına izin verilmiyor.

Netflix Bedava Premium Hesaplar

Türk dizilerinden sıkılan ve farklı türde diziler arayanlar için Netflix iyi bir ilaç olacaktır. Bu dizileri cep telefonunuzun veya bilgisayarınızın büyük ekranında ve TV’nizde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Netflix bedava premium hesaplar için ücretsiz bir Netflix hesabıyla yeni bölüm ve film izlemek isteyenler doğru yerdeler.

Mevcut hesabınız ve üyeliğiniz ile Netflix dizilerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Tabii ki Netflix üyeliğiniz olduğunda internet paketinizin de olması gerekiyor. Premium hesabınız varsa ancak internetiniz yoksa TV şovlarını izleyemezsiniz. Elbette daha önce indirdiğiniz dizileri çevrimdışı modda izleyebilirsiniz. Ancak genel olarak bir Netflix dizi hesabınızın olması gerekir.

Netflix 2022 Bedava Premium Hesaplar

Netflix 2022 premium hesabı; tüm dünyada ve ülkemizde oldukça popüler olan ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller de dâhil olmak üzere zaman öldürebileceğiniz uygulamalardan biridir. Netflix film ve dizileri reklamsız ve kesintisiz izleme imkânı sunar. İsterseniz premium hesap kullanarak offline film izleyebilirsiniz.

Netflix Premium Bedava Hesapların Güncel Listesi

Netflix, ünlü bir yapım şirketidir. Şirketin ana işi, ücretli aboneliklere dayalı video akışı hizmetleridir. Aboneler, çeşitli filmlerin ve TV şovlarının kapsamlı bir arşivini çevrimiçi olarak izleyebilir. Şirket, dünyanın birçok ülkesinde içerik üretir ve dağıtır. Netflix bedava premium hesaplar için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz;

  • E-Posta adresi: info@flipit.pt Parola: flipit_dunyasi
  • E-Posta adresi: javier.aguilera@live.com Parola: aguilera_footbal2000
  • E-Posta adresi: maryjanick@gmail.com Parola: maryandnick2
  • E-Posta adresi: Luuktb@gmail.com Parola: luukbaby1
  • E-Posta adresi: tjs1966@gmail.com Parola: 1966tjs1966
  • E-Posta adresi: measondewin8@yahoo.com Parola: dewin_1988
  • E-Posta adresi: paradisegive677@gmail.com Parola: sevgi.677
  • E-Posta adresi: tararene2005@hotmail.com Parola: tarikenes.2005
  • E-Posta adresi: wilsonwendy@yahoo.com Parola: mr.wilson.netflix
  • E-Posta adresi: netflix579@gmail.com Parola: bedava_netflix_hesabi_

Netflix Premium Hesapları Ne İşe Yarar?

Netflix bedava premium hesapları ile kaliteli dizi, belgesel ve film izleyebileceğiniz 2022 ücretsiz Netflix premium hesaplarının güncel listesi oldukça önemlidir. Bunun için ise belirli bir aylık ücret ödeyebilirsiniz. Netflix daha önce ülkemizde ilk ay için bir aylık ücretsiz deneme sunmuş, deneme üyeliğini işletmeden çıkmadan iptal etmiş ve etkinliğin tam olarak ödenmesine izin vermişti.

Netflix Ücretsiz Hesaplar Kasım/2022


Hesaplar arasında seçim yapabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Bazı premium ücretli Netflix hesapları kapatılabilir.

E-posta adresiŞifre
johan.umbdenstock@gmail.comyozalix07
atakantsner1197@gmail.comsebboy0697
julie.hurel05@gmail.comr0ma1n05
aadisindhu16@gmail.comSwag4321#
yaelazagury@yahoo.esilanloic
sp7592@gmail.comSANDEEp#6
lkmdeoliveira@yahoo.com.brNico2016
dannicristmarcolino@hotmail.com01doze83
lelelf@hotmail.com010967lele
ygotk@outlook.debatman11
alrdsousa@gmail.comjupe0108
getabhiat@yahoo.comsecret26
hamentmiglani@gmail.comhament123
longrois.paul.gregoire@gmail.comMiguel54
renujoshi04@gmail.comBangalore@12
Sumhealy@yahoo.co.ukKinsella2012
liam.sheehy@googlemail.comGalway34
Janemc333@gmail.comGurteeney1
richieindublin@outlook.comBenmolmeg1
davidteahan1@gmail.comPippin2009
olivalana2@hotmail.comoliv9466
Netflix Ücretsiz Hesaplar 2022 Kasım

Hesaplar forumlar üzerinden araştırılarak eklenmektedir, giremediğiniz hesaplar olursa veya liste güncellenmesini istiyorsanız lütfen yorumlarda bize bunu belirtiniz.

Size bu yazımızda ücretsiz netfix hesapları, bedava netflix hesapları hakkında bilgiler verdik, yazımızı beğendiyseniz lütfen aşağıdan bize yıldız oylaması yapınız.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.