Teknoloji Haberleri

Netgsm Aboneliği Ne Kadar – Netgsm Ücretleri 2022

Türkiye’nin dördüncü operatörü olarak hizmet vermeye başlayan Netgsm, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Operatörün Yönetim Kurulu Başkanı Adem Öcal, mart ayından itibaren abone almaya başlanacağını ve diğer operatörlere kıyasla katma değer vizyonuyla hizmet verileceğini duyurdu.

Netgsm nedir?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatör şirketlerine bir yenisi daha ekleniyor. Uzun süredir piyasada yalnızca bu 3 büyük operatör şirketinin olması vatandaşlar tarafından eleştirilmeye başlanan konuların başında gelmişti. Operatör şirketlerinin yaptıkları büyük orandaki zamlar ve müşterileri zor durumda bırakacak fiyat skalaları vatandaşların yakındığı konulardan biri olmuştu. Netgsm’in hizmet vermeye başlamasıyla birlikte 531, 542 ve 505’li numaralara bir yenisi daha eklenecek. Netgsm operatör kullanıcılarının numaraları 510 ile başlayacak.

Netgsm Aboneliği Nedir?

Netgsm diğer operatörlerden farklı olarak kullanıcılarına tek bir panel üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir altyapı oluşturacak. Kullanıcılar sabit telefon, toplu sms, faks, sesli mesaj ve benzeri daha birçok işlemi bu panel üzerinden gerçekleştirebilecek. Ayrıca Netgsm aboneliği alındıktan sonra 0850, 0212, 0312 gibi numaralara da sahip olabileceksiniz.

Netgsm Aboneliği Ne Kadar?

Netgsm aboneliği ne kadar olacak sorusu da merak edilen konulardan biri haline geldi. Netgsm aboneliği 3 farklı kategoride tanımlanacak. Basic, lite ve plus olarak adlandırılan bu kategoriler farklı özelliklere sahip olmalarının yanı sıra ücretlendirme bakımından da farklılık gösterecek.

Paket ücretleri ise şu şekilde olacak:

  • Basic- ücretsiz
  • Lite- Aylık 39 lira
  • Plus- Aylık 69 lira

Netgsm Nasıl Kullanılır?

Netgsm aboneliği alındıktan sonra uygulamanın ana sayfasına giriş yapmalısınız. Bu panel üzerinde sabit telefon, santral, mobil uygulama ve benzeri tüm alanlarda alacağınız arama ve mesajları takip edebilirsiniz. Özellikle işletme sahipleri bu özelliklerden faydalanarak müşterileriyle rahatlıkla iletişim kurabilecek. Ayrıca alacağınız GSM numaranızı da bu panele entegre ederek kişisel görüşmelerinizi de aynı panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Netgsm aboneliği iptal edilebilir mi?

Netgsm aboneliği aldıktan sonra dilediğiniz vakitte iptal edebilirsiniz. Uygulama sizden herhangi bir taahhüt talep etmez. Bu esneklik sayesinde de aboneliği aldığınız tarihten itibaren dilediğiniz vakitte uygulamadan ayrılabilirsiniz. Abonelik iptal işlemleri Netasistan panelinin ayarlar kısmından gerçekleştirilebilir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.