Bilgi

O7 nedir? – Sosyal medyada O7 ne demek?

Sosyal medya kullanan herkes O7 kavramıyla karşılaşmıştır. O7 ifadesiyle karşılaşanlar ise kavramın anlamını merak ediyor. O7, bir emojinin yansımasıdır. Kafa işareti olarak kullanılan ibare karşıdaki kişiye saygı duyulduğunu simgelemek için kullanılır. Bir saygı ifadesi olarak kullanılan O7 terimine genellikle Twitch yayınlarında rastlarız.

O7 Nedir?

O7, aktif olarak sosyal medya kullanan kişilerin başta twitch olmak üzere çeşitli platformlarda karşılaştıkları bir kavramdır. Kavramın kullanılış amacı ise karşıdaki kişiye saygı duyulduğunu ifade etmektir.  O7 kavramında O’nun ve 7’nin bir anlamı bulunmaktadır. Tek başına anlamı olmayan bu iki terim, bir araya gelince selam veren bir insan görünümü elde etmektedir.

Sosyal Medyada O7 Ne Demek?

O7 ifadesi Twitch yayınlarında sıkça kullanılır. Ziyaretçiler bu ifadeyi yayıncıya selam vermek ve saygı duyduklarını göstermek amaçlarıyla gönderir. O7 ifadesi yan çevrildiğinde bir anlam taşımaktadır. Selam veren bir kişiyi temsil eden O7 ifadesinde O bir insanın kafasını, 7 sayısı ise selam verdiği eli temsil etmektedir.

Göz Lazer Ameliyatı Fiyatları

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.