Teknoloji HaberleriBilgi

Onlyfans Nasıl Kullanılır

Onlyfans, özellikle dünyada oldukça popüler olan platformlardan biridir. Türkiye’de çok sık kullanılmasa da şimdilerde ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Dolayısıyla Onlyfans uygulamasının ne olduğu ve nasıl kullanılacağına dair soru işaretleri de her geçen gün daha da artıyor. İçerik olarak genellikle yetişkin içerik üreten kişilerin tercih ettiği bir platformdur. Çünkü erotik video ve fotoğrafların yayınlandığı ve bunun için de abonelik gerektiren bir alandır. Abone olup belirli bir ücret ödedikten sonra onlyfans hesabı açan kişilerin içeriklerini tamamen izlemek ve takip etmek mümkün olur. Açılan hesaplar sonrasında, abone sayısı arttıkça kazanılan ücret miktarı da her geçen gün daha da artmaya devam eder.

Türkiye de OnlyFans

Onlyfans, ülkemizde kullanımı çok yaygın olan bir içerik olmasa da şimdilerde daha popüler hale gelmeye başladı. Onlyfans açarak pek çok kişi kazanç elde etmeyi hedefliyor.

  • Hesabı açabilmek için öncelikle onlyfans “https://onlyfans.com/” içeriğine kayıt olup Daha sonrasında abonelik sistemi ile birlikte kolaylıkla hesap açmak mümkündür.
  • Hesabı düzenli şekilde kullanıp aktif olarak yetişkin tarzda video ve içerikler üretmek gerekiyor.
  • Sürekli olarak içerik paylaşılmadığı sürece abone sayısı kaybedilebilir. Böyle bir durumda ise para kazanma ihtimali düşer. Bu yüzden de OnlyFans üzerinden ülkemizde para kazanmak isteyen kişiler olduğunda aktif şekilde içerik paylaşması önemlidir.

Onlyfans üzerinden dünyada ve ülkemizde kazanç elde eden kişiler bulunuyor. Bu konuda rekor ise Bella Thorne de bulunuyor. Bella Thorne onlyfans hesabı açtıktan sonra 1 milyon dolara ulaşarak rekoru kırmıştır.

Onlyfans İndirmek Mümkun Mü?

Onlyfans, oldukça kolay şekilde tüm telefonlara hızlıca indirilebilir. Google play store üzerinden kolayca onlyfans indirerek hızlıca kayıt olmak ve üye olmak mümkündür. Uygulama tamamen ücretsizdir. Kolay şekilde kayıt olduktan sonra only fans uygulaması dilenen her zaman kullanılabilir.

Onlyfans uygulamasının güvenilir olup olmadığı da tartışılan ve merak edilen bir konudur. Uygulama dünyada ve ülkemizde genel olarak güvenilir bir uygulamadır. Fakat içeriye erotik ve yetişkin tarzda olduğu için küçük yaşta çocukların kullanımına uygun değildir. Bu yüzden de yetişkin kişilerin bu uygulamayı kullanması gerekir. 

Instagram Hesap Çalma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.