Kripto Para Geleceği

Orca Coin yükselecek mi, düşecek mi? Orca Coin geleceği

Orca, Solana(ADA) ağının içerisinde yer alan ve merkezi olmayan bir borsa çeşididir. Borsa, solana ağında işlem yapılmasına aracı olur. Orca Coin’de aynı borsa içerisinde bulunan ve borsada yer alan işlemlerin yapılabilmesine olanak tanıyan yerel bir kripto birimidir. Orca borsasının avantajı ise saniyede 50 bin işlem yapabiliyor olması olarak belirtiliyor. Ayrıca işlemlerde alınan komisyon ücretleri de diğer borsalara oranlara oldukça düşük.

Orca Coin Ne Kadar?

Orca Coin’in güncel değeri 51 lira 25 kuruştur. Orca Coin bir günlük süre içerisinde yüzde 7 oranında artış gösterdi. Orca Coin’in günlük işlem hacmiyse 244 milyon 264 bin 283 lira olarak belirtildi. Ayrıca 2 Şubat tarihi itibarıyla para birimleri içerisinde 2 bin 848’inci olarak yer aldı.

Dolar bazında ise Orca Coin 3 dolar 83 cent’tir.

orca coin yükselecek mi, düşecek mi? orca coin geleceği
orca coin yükselecek mi, düşecek mi? orca coin geleceği

Orca Coin Nedir?

Solana zincirinde yer alan dev kripto birimi her geçen gün yaşadığı artışla adından söz ettiriyor. Ayrıca komisyon ücretleri de oldukça düşük olan kripto biriminin diğer coinlere oranla daha hızlı işlem hacmi kazandığı biliniyor. Ayrıca Orca Coin yatırımcıları için ek gelir kazanma şansı da sunuyor.

  • Likidite havuzu sunan kripto birimi, farklı kanallar üzerinden de token dağıtımına olanak tanıyor. Hızla gelişen NFT sektöründe de kullanılabilen kripto birimi, her geçen gün işlem hacmini arttırıyor,
  • Ayrıca dolar karşısında saniyeden daha kısa sürede işlem süresi hızıyla dikkat çekiyor,
  • Yatırımcılar ağ üzerinde yönetimde yer alıyor, oy kullanma hakkına da sahip oluyor,

Orca Coin Yorumları

Orca Coin yeni ortaya çıkan bir projedir. 500 milyon doların üzerinde likiditeye sahip olan proje, solana sistemi üzerinde kullanılabilen borsalar arasında yer aldı ve kısa sürede yatırımcıların da ilgisini çekmeyi başardı. NFT sektöründe kullanılabilmesiyle de dikkat çeken kripto birimi, ek gelir imkanı sunuyor; NFT koleksiyonlarında yer alıyor. Orca Coin’in sunduğu ek gelir ve çeşitli imkanlarla işlem hacmi ve dolayısıyla değeri her geçen gün yükseliyor. Yatırımcılar yaptıkları yorumlarda kripto biriminin uzun vadede yatırım için düşünülebileceğini ifade ediyor.

Orca Coin Hangi Borsalarda Yer Alıyor?

Orca Coin satın almak isteyenler şu platformlara göz atabilir:

  • Gate,
  • Coinbase,
  • MexC,
  • Raydium,
  • Coinex,
  • Hotbit,

Borsalarda işlem yapmak içinse üye olunması gerekiyor. Üye olunurken kimlik bilgisi, isim, soyisim, yaş, cinsiyet ve benzeri bilgiler talep ediliyor. Ayrıca kimlik için fotoğrafta istenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.