Yaşam

Kocasına “Otomobilin deposunu fulle, bugün benden olsun” diyen kadın tutar karşısında şoka girdi

14 Şubat Sevgililer Günü’nde birçok çift birbirine hediye alırken, sosyal medyada viral olan bir video ise görenleri hem güldürdü hem de düşündürdü. Sevgililer Günü hediyesi olarak eşini mutlu edebilmek için otomobilin deposunu doldurmak isteyen kadın, gösterge panelinde yazan 720 liralık tutar karşısında şoka girdi.

‘Bugün Bendensin, Depoyu Doldur’

Sosyal medyada fenomen olan çiftin yeni videosu viral oldu. Milyonlarca kişi tarafından görüntüleme alan videoda eşine sürpriz yapmak isteyen kadın kredi kartını uzatarak, “Bugün bendensin. Al bu kredi kartını depoyu fulle.” dedi. Eşinin, emin olup olmadığını sorması üzerine, “Eminim. Ne kadar tutacak, tutsa tutsa 300 lira ile 500 lira arasında bir şey tutar.” yanıtını  veren kadın, panelde yazan 720 liralık tutar karşısında şaştı kaldı. 42 litrelik benzin alan çift, toplamda 720 liralık tutar ödedi.

720 Lira Ücret Ödediler

Videoda eşinden gelen teklifi geri çevirmeyen adam benzin alabilmek için akaryakıt istasyonuna gitti. Çift benzinin dolum aşamasına da videoda yer verirken, 42 litrelik benzinin ardından göstergede 720 lira ücret yazdığını gören kadın şaşırarak eşine baktı. Adam ise eşinin bakışları karşısında gülme krizine girdi. Sosyal medyada viral haline gelen video görenleri hem güldürdü hem de düşündürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.