Bilgi

Papara Çöktü mü 2022 – Papara Erişim Sorunları

Türkiye ve dünya çapında çevrimiçi ödeme sistemi olan Papara’da erişim sorunları oldukça can sıkabiliyor. Sosyal medyada son dakika papara çöktü mü? Papara erişilemiyor sorunu yaşayan, kullanıcılar tepki gösteriyor. Peki Papara’ya neden girilmiyor? neden erişim problemleri oluyor gelin hep beraber inceleyelim.

Papara Çöktü mü?

Papara’ya giriş yapan kullanıcılarda veya market alışverişi yaparken pos cihazlarında sıkıntı yaşanabiliyor. Genelde şu uyarıyı vermektedir. “Bir hata oluştu. Ekibimiz konu hakkında ilgili birimi bilgilendirildi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” hatası ile karşılaşıyorsanız Papara’yı 0850 340 03 40 arayıp genel bir bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Papara’ya mail atarak yaşadığınız probleme karşı hızlı bir yanıt alabilirsiniz: destek@papara.com

PAPARA NEDİR?

Papara, FinTech teknoloji altyapısında hizmet veren bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından aldığı lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. Kartlarını ise BKM Express tarafından desteklenmektedir.

Papara Çöktü mü Son Dakika Bilgisi

Papara son dakika bilgisine göre, resmi web sitesinde herhangi bir giriş problemi gözükmemektedir. Kullanıcıların bazıları Market ve diğer kart harcamalarında pos cihazlarında sorun yaşadığını bildirmektedir.

Papara Nedir? Papara Güvenilir Mi? Yasal Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.