Bilgi

Paribu Hesap Silme Nasıl Yapılır? Güncel 2022

Paribu, gelişmiş altyapısı ve büyük olanaklarıyla önemli bir kripto para borsasıdır. Sistem içerisinde emirli alım sayımlar yapılabilir. Para aktarım süreleri oldukça kısadır. Buna karşın sistem oldukça hızlı çalışmakta olup, kullanıcı deneyimleri üst sıralardadır. Bazı kritik anlarda kitle iyot olması da sıklıkla dile getirilmektedir.

Genel itibariyle önemli ve sürekli kullanılan bir kripto para yatırım borsası olan Paribu üzerindeki hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte normal yollarla hesabınızı kapatmak mümkün değildir. Uygulama ya da web sitesi üzerinden müşteri destek numaralarını arayabilir ya da mail adreslerine, mesaj atabilirsiniz.

Paribu Hesabımı Neden Kapatamıyorum?

Normal şartlarda Paribu hesapları kapatılmaz. Buna karşın kullanımı durdurma ya da borsaya güvenmeme gibi durumlarda müşteri hizmetleri ile görüşmeniz talep edilir. Burada size hesabın yasal sahibi olup olmadığınızı teyit etmek adına sorular sokulur.

Bununla birlikte hesabı neden kapatmak istediğini, bununla ilgili sizlere avantajlar sunulacağı bildirilir. Onaylamanızın ardından hesabınız yeniden açılmamak üzere kapatılır. Bunun yanında aynı kullanıcı adı ve şifreyle yeniden hesap açılımı yapmak da mümkündür. Günümüzde Paribu, önemli bir altyapıya sahip olan alım satım uygulamalarından bir tanesidir. Bu neticede son derece kullanışlı olmasıyla birlikte bazı durumlarda, kullanıcıları rahatsız etmektedir.

paribu hesap kapatma
Paribu hesabını kapatma

Paribu Hesap Silme Linki

Paribu hesap silme linki hakkında bilgi vermek gerekirse direk bir link bulunmamaktadır. Site konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yapmıştır. Hesabınızı kapama işlemi gerçekleştirmek için izlenecek adımlar şu şekildedir;

  • destek@paribu.com adresine mail gönderilmesi gerekmektedir.
  • Gönderdiğiniz e-postada bilgilerinizi detaylıca belirtmeniz gerekmektedir.
  • Birde hesabı hangi sebepten kapatacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Genel itibariyle oldukça önemli bir yatırım borsasını kapsayan sistem, profesyonel olanaklarla hizmet sunmaya devam eder. Bu süre zarfında kullanıcıların hesap kapatması gibi durumlarda ise, bize ulaşın ya da iletişim bölümünden mail atmaları gerekir. Mail atmak istemeyen kullanıcılar müşteri temsilcilerini arayarak durum hakkında bilgi verebilir.

Paribu Nasıl Kullanılır?

Paribu, genel anlamlarıyla müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla önemli olanaklar sağlar. Hesabını kapatmak isteyen müşterilere sunmuş olduğu ayrıcalıklar neticesinde büyük avantajlardan oluşturmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde hesap kapatma işlemleri gerçekleşir.

Bunun dışında alım satım için yapılan yatırımlar çok kısa sürede hesaba eklenir. Alım satım durumların oldukça hızlı gerçekleşirken, borsanın altyapısı da bunda en büyük etkenlerden bir tanesidir. Borsa oldukça gelişmiş altyapısının yanında, kripto para çeşitliliği ile de ilgi görmektedir.  

Paribu Müşteri Hizmetleri Destek

Paribu müşteri hizmetlerine 0850 303 60 00 telefon hattından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz konuda destek ekibi yardımcı olmaktadır. Para yatırma, para çekme, web sitesi içerisinde bulunan sorunlar hakkında detaylıca yardımcı olmaktadırlar. Paribu mail adresi destek@paribu.com rahatlıkla e-posta gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.