Teknoloji Haberleri

Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek 2022 – Pi Coin Yükselir mi?

Son dönemde kripto para birimleri oldukça popüler hale geldi. Milyonlarca kişi kripto para birimlerine gelecek hayalleri kurarak yatırım yapmaya başladı. Hızla yükselip, düşmesi sebebiyle ekonomistler tarafından önerilmeyen kripto para birimleri, risk alarak daha fazla kazanmanın hayalini kuran kişilerin yatırım alanı haline geldi. Kripto piyasasına artan taleple eş değer şekilde kripto para birimlerinde de artış yaşanmaya başladı. Spor kulüpleri, sanatçılar, iş adamları, işletmeler ve daha nicesi kendi kripto birimlerini üreterek yatırım almaya gayret gösteriyor. Son dönemde piyasalara gireceği konuşulan ve milyonlarca kişi tarafından heyecanla beklenen Pi Coin ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Pi Coin Nedir?

Pi Coin, Stellar ağı içerisinde işlem yapabilen, ziyaretçilerine telefon cihazlarını kaynak göstererek kripto madenciliği yapmalarına olanak tanıyan bir platform ve yeni içeriğiyle kripto para birimidir. Pi Coin’de diğer tüm kripto para birimleri gibi yatırım yapılmasını mümkün kılar ve yükseldiği taktirde yatırımcılarına kazanç sağlar.

Pi Coin, geçtiğimiz yılın aralık ayında geliştirilen Pi Network projesiyle adından söz ettirmiştir. Proje kapsamında yatırımcılarına telefon cihazları vasıtasıyla kripto madenciliği yapmalarını mümkün kılan Pi Coin, diğer projelerden farklı olarak bu işlemler sırasında cihazların batarya ömrünü çok fazla zorlamamaktadır.

Pi Coin Özellikleri

Pi Coin’i diğer kripto para birimlerinden ayıran belirli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler şu şekilde:

  • Telefon cihazlarıyla kripto piyasasına madencilik yapılmasına olanak tanıyan ilk birimdir,
  • Enerji tasarrufunu önemseyen Pi Coin, yapılacak tüm işlemler için güç tasarrufunu aktif hale getirmektedir,
  • Geliştirdiği projelerle kullanıcılarına hem borsada hem de madencilikle para kazanmalarını mümkün kılar,
  • Pi Coin’e referans olan herkes ek ücretlerle ödül kazanır,

Pi Coin Hangi Borsada? Pi Coin Binance’de ne zaman yer alacak?

Pi Coin hangi kripto borsasında ve Pi Coin Binance’de listelenecek mi soruları kullanıcılar tarafından sıkça sorulmaktadır. Henüz kripto para piyasalarında tanınırlığını arttıramayan Pi Coin, alanında işlem hacmi kuvvetli birkaç kripto para borsasıyla görüşmelerini sürdürmektedir. Özellikle Binance ile görüşme halinde olduğu bilinen Pi Coin yetkilileri, henüz bu konuda net bir açıklama yapmasa da yıl sonuna dek borsada listelenmesi bekleniyor.

Pi Coin Yükselecek mi?

Yatırımcıları ise Pi Coin ne zaman yükselecek sorunu merak etmeye başladı. Avantajları diğer kripto para birimlerine göre çok daha fazla olan Pi Coin 3 farklı seçenekle kazanç sağlanabilen bir platformdur. Bu bakımdan tanınırlığı arttıkça değeri de yükselecek olan Pi Coin’in, aralık ayına kadar işlem hacminin de yükselmesiyle birlikte değer kazanması bekleniyor.

GMEE Coin Geleceği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.