Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile Son Güncelleme Nasıl Yapılır 2022 – Pubg Son Güncelleme Kaç GB?

Son dönemin en fazla oynanan oyunları listesinde ilk sıralarda yer alan Pubg getirdiği yeni güncellemeler ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda mobil için de APK’sı yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından indirilen oyun güncel olaylara bağlı olarak her ay yeni bir güncelleme yayımlıyor.

Pubg Son Güncelleme ile Getirilen Yenilikler

PUBG’nin yayımladığı son güncelleme ile klasik mod içerisinde yer alan haritada ve oyun mekaniğinde değişiklikler yapıldı. Oyuncular daha geniş bir alanda oyunlarını sürdürebilirken, oyun mekaniğine de oyunu hızlandıracak yenilikler getirildi.

Pubg Son Güncelleme Nasıl Yapılır?

Pubg’nin yayımladığı son güncellemeyi oyununa eklemek isteyen Pubg severler şu adımları takip etmelidir:

  • Pubg mobil uygulamasına giriş yapınız
  • Etkinlikler panelini açınız
  • Uygulamanın yönlendireceği web sayfasına erişiniz
  • Bu kısımda sizden bir kod oluşturmanız istenecektir
  • Oyuna yeniden giriş yaptığınızda ekranda yer alacak butona bu kodu girmeniz gerekmektedir
  • IOS ve Android fark etmeksizin tüm kullanıcılar yukarıdaki adımları takip etmelidir

Pubg Mobil Güncelleme Yapmıyor. Ne Yapmalıyım?

Pubg mobil uygulaması güncelleme yapamıyorsa bunun farklı sebepleri olabilir. Cihazınızın sürümü artık yeni APK’ları indiremiyor olabilir. Bunun dışında cihazınızda alan kalmamış olabilir. Cihazınızda alan kalmadıysa fotoğraf, video gibi multimedya içerikleri arasında gereksiz bulduklarınızı silebilir; kullanmadığınız uygulamaları da cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında ek bir hafıza kartı alarak fazladan alan oluşturabilir ve oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Cihazınızın sürümü yeni güncellemeleri alamıyorsa bu durumda telefonunuzu yenilemeniz gerekmektedir. Nitekim cihazınızda böyle bir sorun oluşursa Google Play Store’da güncelleme yayımlayamayacak ve eski sürümleri kullanmak durumunda kalacaksınız.

Pubg Son Güncelleme Ne Kadar Alan Kaplıyor?

Pubg son güncelleme kaç GB sorusu da merak edilmektedir. Pubg oyunu oldukça fazla materyal içermektedir. Oyun içerisindeki bu ağırlık, cihazda kapladığı alanı da arttırmaktadır. Her güncellemenin ardından Pubg cihazınızda fazladan bir alanı daha kapsayacaktır. Pubg’nin getirdiği son güncelleme ise 670 MB’lık alanı kaplamaktadır.

Bedava Pubg Mobile Hesaplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.