Yaşam

Putin hakkında flaş iddia: Hastalığını sır gibi saklıyor

Rus lider Vladimir Putin hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İddia sahibi ABD istihbarat şirketi, Rus liderin yıllardır hastalığını sır gibi sakladığını ve ciddi bir rahatsızlık geçirdiğini duyurdu. Şirket tarafından ortaya atılan iddiaya göre Putin’in, Ukrayna’ya karşı düzenlediği operasyonu aceleye getirdiği ve buna sebep olarak da hastalığının oldukça ilerlediği belirtildi.

Putin Ciddi Bir Rahatsızlık Geçiriyor

ABD’ye bağlı istihbarat şirketi gündemi sarsan önemli bir iddiada bulundu. İddiaya göre Putin’in ciddi bir rahatsızlık geçirdiği ve hastalığının son aşamada olduğu, Ukrayna’ya düzenlediği operasyonu da bu sebeple aceleye getirdiği belirtiliyor. Putin’in hastalığının getirdiği yan etkiler sebebiyle çabuk ve düzensiz kararlar verdiği aktarılırken, iddialar hakkında Moskova’dan bir açıklama yapılmadı.

Putin’in Herkesten Gizlediği Hastalığı Ne?

İstihbarat şirketi Rus liderin geçirdiği rahatsızlık hakkında da açıklamalarda bulundu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Rus liderin geçirdiği hastalık hakkında iki farklı bilgi bulunuyor. Putin’in kanser olabileceğini aktaran şirket, diğer bir ihtimale göre de Parkinson rahatsızlığı geçirebileceği üzerinde duruyor. Henüz hastalık hakkında net bir bilgi edinilemediğini kaydeden şirket, rahatsızlığın ileri dereceye ulaştığını da aktardı.

Maaşlara 5 bin liraya varan zam bekleniyor! Zamdan emekliler de yararlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.