Kripto Para Geleceği

PYR Coin Geleceği 2022- PYR Coin Yorum

Kullanıcılara VulcanVanse sunan bir projedir. Oyun stüdyosu ve NFT pazarı olarak bilinir. Oyun meraklıları için popüler olan oyunlar içinde dijital alım satımlar yapmaya yardımcı olan popüler bir platformdur. PYR gibi platformlar arttıkça bunun için çeşitli oyunlarda geliştiriliyor.

Yeni oyun ve platformları tasarlanıyor. Yatırım ve analizciler için bu platform oyun oynamayı daha kolay hale getiriyor. Bunun yanında oyunları farklı bir boyuta taşıyor. Oyunlarda hem eğlenceyi hem de gerçekçiliği arttırıyor.

Vulcan Forged Metaverse Evreni Nedir?

Metaverse evreni, aslında bir sanal evrendir. Bu evrende fiziksel bir çaba harcamak gerekmez. Arttırılmış sanal gerçeklikle insanlar zihinsel olarak kendilerini o evrende hissedebilirler.  Metaverse, birçok alanda kullanılmaya başlandı. Birçok giyim markası kendi mağazasını sanal evrenlerde açabildi. Gelecekte de önemli bir yer tutacak olan bu sanal evren şimdilerde coin dünyasında da yoğun ilgi görmektedir.

Vulcan Forged ise bunu kullanarak çeşitli satışlar yapıyor. PYR ile sanal bir oyun pazarı oluşturulmuştur. Kullanıcıların platformdaki oyun içi pazarlardan NFT satın almalarına, bahislere katılım sağlamalarına ve bilgi kayıt ücretlerini ödemelerine yardımcı olan bir sanal evrendir.

PYR Coin Nedir?

Yukarıda da yazdığımız gibi oyun stüdyosu ve NFT pazarı olarak bilinmektedir. Blok zinciri oyunlarının geliştirilmesini destekler. Oynaması ve inşa edilmesi kolay bir ortama sahiptir. Yani kullanıcıların kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda oyunlarda kazanılan ödüllerin alınmasını sağlar.

Oyunların varlıklarını sürdürmelerini ve düzeylerini en iyi şekilde yükseltmelerini sağlar. En önemlisi de 10.000 arsadan oluşan bir Yunan-Roma fantezi Metaverse’si sunuyor. Ayrıca Yunanistan, İngiltere ve Ukrayna’da yaygın 30 üyesi bulunuyor. Ana ofisi Atina’da bulunuyor. Dokuz şirketten oluşuyor. CEO ise Jamie Thomson olarak biliniyor.

PYR Coin Güvenilir Mi?

Birçok kişinin en çok merak ettiği şeylerden birisi ise bu coinin güvenilirliğidir. PYR Binance’ye bağlıdır. Yani kurumsal bir kökene sahiptir. Bu yüzden güven konusunda bir sorun yaşanmamalıdır. Çünkü binlerce kullanıcısı vardır. Ayriyeten birçok insan yükselip yükselmeyeceği merak ediyor.

O yüzden şöyle bir açıklama yapmalıyız; bilindiği üzere coin dünyasında iniş çıkışlar sık sık gerçekleşir. PYR içinde bu geçerlidir. Dönem dönem inişler gerçekleşse de yine aynı hizaya hatta daha yükseğe çıkmaktadır. Aynı yerden yükselişe devam etmektedir. Bu yüzden kullanıcılar endişe etmemelilerdir. Çünkü bu hep gerçekleşen bir süreçtir.

PYR Madenciliği Yapılır Mı?

Maalesef PYR madencilik yapılabilecek bir coin türü değildir. Ancak yatırımcılar PYR coinlerini kilitleyerek gelir elde edebilirler.

PYR Coin Sınırsız Mı?

PYR coin sınırsız değildir. Piyasada şuan 18.997.700 adet bulunuyor. Ancak arz edilen PYR sayısı 50.000 adettir. Aslında piyasada arza göre az bulunması avantaj sağlıyor. Bu sayede PYR daha değerli hale gelmektedir.

image 20
PYR coin grafik

PYR Coin Hangi Borsalarda Mevcut

PYR coin kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen birçok borsada satışa çıkarılmıştır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • Binance
 • Manadala Exchange
 • Gate.io
 • ZT
 • Hoo
 • DODO
 • Bittrex
 • Hotbit
 • Kucoin
 • Uniswap
 • Quickswap
 • AscendEx
 • Huobi Global

PYR Coin Yorum 2022

Yorumlara baktığımızda son zamanlarda borsadan kendinden söz ettirmeye başladı. Yavaş yavaş vaat ettiklerini geliştirecek seviyeye yükseliyor. İlk başta 4 dolardan başlayıp sonrasında aniden bir yükseliş gözlemlenmiştir. Tabi bunda Binance gibi büyük bir kripto para borsasının da etkisi vardır. Çünkü PYR ilk olarak Binance de listelendi. Metaversenin de son zamanda bu kadar değer görmesi ve değerlenmesinin de etkisi büyüktür.

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.